Biberon dünyasına yenilikçi bakış açışıyla bambaşka bir boyut kazandıran, biberonu yetişkinlerin değil, ilk kez bebeklerin perspektifinden bakarak sıfırdan tasarlayan silikon gövdeli biberon markası Comotomo, Mini Miracles Hut güvencesiyle artık Türkiye’de!

Mini Miracles Hut, ebeveynlere ve bebeklerine daha iyi bir günlük yaşam sağlamak amacıyla hayatı kolaylaştıran, pratiklik vadeden, mevcut ürünlerden farklı, yüksek kaliteli ürünleri bir araya getirme misyonuyla anne-bebek ürünleri sektöründeki diğer markalardan ayrışıyor. Bu misyona paralel, dünya her saniye değişirken biberonların zamana ayak uyduramamış ve hep benzer tasarımlarda üretilmiş olmasını sorgulayan Comotomo’yu portföyüne katarak standart biberonlara meydan okuyan Türkiye’nin ilk silikon biberonunun tek yetkili distribütörlüğünü yapıyor.

Comotomo biberonlar, anne memesine benzeyen ekstra geniş silikon emziğiyle emzirmeyi taklit ederek bebeğinizin memeden biberona, biberondan memeye sorunsuz bir geçiş yapmasına yardımcı oluyor. Sakinleştirici bir dokunuş sunan yumuşacık gövdesi, insan cildine en yakın benzerlikte ve en güvenli malzemelerden biri olan %100 medikal sınıf saf hijyenik silikondan üretilmiştir. O kadar yumuşak ve cilde benzer ki birçok anne onu “Emzirmenin Biberon Hali” olarak tanımlıyor! Biberon emziğine akıllıca yerleştirilmiş çift anti-kolik havalandırma deliği, kolik ve gaz oluşumunu önlemek için istenmeyen hava girişini ortadan kaldırıyor, doğru süt akışı sağlayarak bebeğin beslenme sırasında hava yutmasını engelliyor. Ayrıca, geniş ağızlı tasarımı ve sadece 4 parçadan oluşması temizlemeyi kolaylaştırıyor, diğer biberonların aksine fırçaya gerek olmadan kolayca elle temizlenebiliyor.

BPA içermeyen Comotomo biberonların, yeşil ve pembe olmak üzere iki renk, 150ml ve 250ml olmak üzere iki ebat seçeneği bulunuyor. Farklı aylardaki bebeklerin farklı çekiş hızı ihtiyacına uygun, üç farklı akışta biberon emziği bulunuyor; yavaş, orta ve hızlı akışlı. Biberon emziklerinin hepsi tüm Comotomo biberonlarla uyumludur. Isıya dayanıklı yapısı sayesinde Comotomo biberonlar ve emzikler bulaşık makinesinde (yalnızca üst rafında), kaynayan suda, sterilizatörde ve mikrodalgada kullanıma uygundur.

www.minimiracleshut.com/comotomo

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"