Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, Ramazan Bayramı’nı büyük bir sürprizle karşılıyor. 1-9 Haziran tarihlerinde, DC Comics Dünyası’nın Kahramanları, bu kez binlerce deniz canlısı arasında, birbirinden heyecanlı oyun alanlarında, çocukları sınırsız eğlenceye davet ediyor. Ayrıca Akvaryum, VR ROOM, Kaydırax ve FunLab’ın da bulunduğu avantajlı Eğlence Paketi ile bayram coşkusu dörde katlanıyor.

Küçük büyük herkesin vazgeçilmezi DC Comics Dünyası’nın Kahramanları, 20 binden fazla deniz ve kara canlısının bulunduğu Emaar Akvaryum’un farklı noktalarına kurulan birbirinden heyecanlı ve eğlenceli parkurlarda çocuklarla buluşacak.

Çocuklar, DC Comics Dünyası’nın Kahramanları ile Teen Titans Go, DC Super Friends ve Kahraman Akademisi Kaçış Oyunu adlı farklı oyun alanlarında maceradan maceraya koşacak. Akvaryumu ziyaret eden çocuklar refleks oyunu, dev mikado, dijital alanlar, cannonball, top havuzu, kaçış oyunu ve daha birçok eğlence ile süper kahraman macerasını doyasıya yaşayacak.

Emaar Akvaryum, DC Comics Dünyası’nın Kahramanları ile macera dolu oyun alanlarının yanı sıra akvaryum, FunLab, VR ROOM ve Türkiye’nin en uzun kapalı alan kaydırağı olan Kaydırax’tan oluşan 4’lü ve 2’li Eğlence Paketi ile Ramazan Bayramı’nda da tüm çocukları doyasıya eğlence bekliyor.

Emaar Akvaryum, VR ROOM, Kaydırax ve FunLab’ın yer aldığı 4’lü eğlence paketi 184 TL yerine 125TL, Emaar Akvaryum ve FunLab’ın yer aldığı 2’li eğlence paketi ise 144 TL yerine 90TL.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"