Yaşadığımız deprem felaketinin yaralarını sarmak için çabaladığımız bu zorlu dönemde Bella Maison, bölgedeki yerel üreticilere en anlamlı desteği sunuyor. Hep birlikte kalkınmak ve iyileşmek için bellamaison.com üzerinden deprem bölgesindeki üreticilerin emeklerine sahip çıkarak ‘Emeğin Benimle’ online satış platformunu açıyor. Bu kapsamda depremden etkilenen yerel üreticilerin, butik, el emeği ürünlerini, bu ürünleri satın almak isteyen potansiyel müşteriler ile bir araya getirmeyi hedefliyor.

Paylaşmanın ve birlik olmanın her zamankinden daha çok önem kazandığı Ramazan ayında Bella Maison, sofraları sadece birbirinden şık yemek takımları, bardak setleri, çatal&bıçak takımları ve tamamlayıcı ürünlerle değil, “Emeğin Benimle” dükkanında satışa açtığı gıda ürünleri ile de güzelleştirmeyi hedefliyor. “30 güne 30 tarif” projesi ile dayanışma ruhunu yaşatmaya devam ediyor.

En özel ürünler, en özel tarifleri ve en güzel sunumları hakeder diyen Bella Maison, Ramazan ayı boyunca 30 güne 30 tarif projesi ile takipçileri için her güne ilham olacak özel tarifler paylaşacak. Deprem bölgesindeki yerel üreticilerin ürünlerinden temin edilerek hazırlanacak olması da bu tarifleri özel kılıyor.

Kar amacının güdülmediği ‘Emeğin Benimle’ dükkanında ürünlerin satışa sunulabilmesi için, Bella Maison yerel üreticiden toplu bir şekilde satın aldığı ürünleri kendi deposuna getirecek ve online satış için tüm süreçleri gerçekleştirerek bellamasion.com üzerinden satışa sunacaktır.

Depremden etkilenen iller Türkiye milli gelirinin %9,3’ünü, istihdamın ise %11,7’sini karşılıyor. Yaraları sarmak için bu bölgenin yeniden ayağa kalkmasına destek olmanın önemine de değinen Bella Maison kurucu CEO’su Muhammed Tan, “Emeğin Benimle” dükkanı ile ilgili “Ülkemiz için, insanlık için, iyiliği yaymak için daha çok çalışmalıyız. Biz sadece evleri değil, dünyayı güzelleştirmeyi hedefliyoruz. Dünyayı ancak birlik olarak güzelleştirebiliriz. Depremden etkilenen yerel üreticilerimiz ile birlik oluyoruz. Onların gücüne güç katmaya vesile olacak bu projemizi uzun yıllar devam ettirmeyi planlıyoruz.” dedi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"