Lipton, çay harmanlarının vazgeçilmezlerinden Earl Grey’e lezzetini veren bergamota doyamayanlar için müjde niteliğindeki Yeni Lipton Extra Yoğun Earl Grey ile şimdi raflarda!
Lezzetiyle aromatik çay tutkunlarının favorilerinden olmaya hazır Yeni Extra Yoğun Earl Grey, Lipton kalitesiyle raflardaki yerini alıyor. Yaptığı harmanlarda Lipton Earl Grey tadından vazgeçemeyenlere daha yoğun bir deneyim yaşatmak için üretilen Yeni Lipton Extra Yoğun Earl Grey, aromatik çay segmentini yepyeni lezzetiyle renklendiriyor.

Lipton’dan 2 Kat Yoğun Nefis Bergamot Lezzeti*
Çay tiryakilerinin vazgeçilmezi Lipton Earl Grey kalitesiyle üretilen Yeni Lipton Extra Yoğun Earl Grey, tadındaki ekstra yoğun bergamot sayesinde aromatik çay sevenler için adeta müjde niteliği taşıyor. Çayını yudumlarken bergamotun eşsiz kokusunu doya doya almak isteyenlerin yeni favorisi olacak Lipton Extra Yoğun Earl Grey, hâlihazırda satışta olan Lipton’un imza ürünlerinden Earl Grey’in 2 katı kadar bergamot lezzeti içermesiyle öne çıkıyor. Böylece taze demlenmiş bir bardak Yeni Lipton Extra Yoğun Earl Grey içenler, mis gibi kokan bergamotu şimdi çok daha yoğun olarak deneyimleyebiliyor.

Sürdürülebilirliğe yaptığı her yenilikte yer veren Lipton, 500 gr ve 100 gr dökme çay formundaki Yeni Lipton Extra Yoğun Earl Grey’de %100 sürdürülebilir çay kullanıyor. Paketi geri dönüştürülebilir materyallerden üretilen Yeni Lipton Extra Yoğun Earl Grey, toz tutmayan ve açması çok pratik 3 katlı paketiyle de tazeliğini uzun süre koruyor.

*Mevcut Lipton Earl Grey ürününe göre, 2 katı kadar bergamot aroması içerir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"