Keyifli anların sağlıklı eşlikçisi Tadım, tadına doyulmaz ürünlerin yer aldığı zengin kavrulmuş kuruyemiş portföyüne yepyeni bir tat ekliyor ve ‘Kavrulmuş Tuzlu Fındık’ ile lezzeti katlıyor. Tuzlu lezzetleri tercih edenlerin radarına giren yeni Tadım Kavrulmuş Fındık, arkadaş sohbetlerinin, izlenen spor programlarının veya heyecan dolu filmlerin aranan lezzeti olmaya aday…

Tüketici trendlerini takip eden, yenilikçi ürünleriyle sektöre yön veren Tadım, kavrulmuş kuruyemiş portföyüne eklediği ‘Kavrulmuş Tuzlu Fındık’ ile lezzet düşkünlerinin en keyifli anlarına eşlik etmek için raflarda yerini alıyor.

‘İyi atıştırmalık denilince’ ilk akla gelen öncü marka Tadım, sevilen fındık lezzetini ikiye katladığı Kavrulmuş Tuzlu Fındık ile tuzlu atıştırmalık tüketmeyi sevenlere yeni bir alternatif sunuyor. Lezzetinin yanı sıra, yüksek oranda protein, yağ, vitamin ve mineral içeren fındık; enerji vererek, beden ve zihin yorgunluğunu gidermeye de yardımcı oluyor.

Her damak zevkine uygun ürünlerle beğeni toplayan Tadım’ın yeni Kavrulmuş Tuzlu Fındık’ı evlerdeki en lezzetli ikramların başında yer alırken sohbetlerin, ev keyfinin, TV karşısındaki zamanların en ideal eşlikçisi olacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"