Balparmak, tüm tüketicilere doğal balın kovandan sofraya izini sürme fırsatı sunuyor. Artık yediğiniz balın analiz raporunun yanı sıra balın içinde hangi bitki ve çiçeklerin özü olduğunu da öğrenebileceksiniz. Bunun için Balparmak ambalajlarında yer alan QR kodu akıllı telefona okutmanız yeterli!

40 yıldır doğal, sağlıklı ve analiz edilmiş balları sofralara taşıyan Balparmak, tüm tüketicilere yediği doğal balın izini sürme imkânı veriyor. Dünyada ilk defa bir gıda maddesinde, Balparmak’ın kullandığı priospot sistemi sayesinde tüketici, satın aldığı balın analiz raporunun yanı sıra balın kaynağının hangi çiçek ve bitkiler olduğu bilgisine rahatlıkla ulaşabiliyor. Bunun için tüketicinin Balparmak ambalajlarında yer alan QR kodu akıllı telefonuna okutması yeterli oluyor.

Ürünlerle ilgili bilgilere akıllı telefonun yanı sıra, www.balparmak.com.tr/neden-analiz-edilmis-bal adresindeki forma QR kodun üzerindeki rakamları girerek de erişebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"