Kişisel bakımında tercihini doğallıktan yana kullananların favorisi olan Ashley Joy, bitkisel içeriklerin yer aldığı özel formüllü, vegan sertifikalı, doğaya saygılı ve birbirinden etkili %100 yerli üretim bakım ürünleri ile her ihtiyaca uygun zengin bir çeşitlilik sunuyor. Mevsimlerden kış olunca soğuğun etkisi hemen kendini ellerde gösteriyor. Ashley Joy Yenileyici Bakım Kremi soğuktan kuruyan, çatlayan, pul pul dökülen, cilt dokusu bozulan ellerinize etkili bir koruma ve etkili bir bakım sağlıyor.

Bir El Kreminden de Ötesi…
Ashley Joy Yenileyici El Kremi, ciltte yağlı bir his bırakmıyor ve cilt tarafından kolayca emilen bir yapıya sahip. Zengin ve besleyici özel içeriği ile ellerin ihtiyacı olan yoğun bakımı sağlayan Ashley Joy Yenileyici El Kremi birbirinden değerli etkileriyle de ilgi uyandırıyor. İçeriğindeki Niacinamide, ince çizgilerin oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor; aynı zamanda da cilt tonunu eşitliyor. Hyalüronik asit ise ellerin daha canlı ve nemli kalabilmesini destekliyor. Jojoba yağı nem dengesini koruyor ve esneklik, elastikiyet kazandırıyor. Centella Asiatica ciltteki yaşlanmayı yavaşlatıyor. Meyan kökü ise leke oluşumunu engelliyor; ellere parlak ve göz alıcı bir görünüm kazandırıyor. Bir el kreminden de ötesi, zengin ve besleyici içeriği sayesine tek üründe birçok ihtiyacı sağlayan Ashley Joy Yenileyici El Kremini bu kış yanınızdan hiç ayırmak istemeyecek, kişisel bakım ritüelinizin en ayrılmaz parçası haline getireceksiniz.

Bu kış ellerinizin bakımı için yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz Ashley Joy Yenileyici Bakım Kremi’ne adrese teslim online alışveriş hizmet veren www.ashleyjoy.com.tr sitesinden ve sitede belirtilen anlaşmalı satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"