Yaşam alanlarına ilham veren Vivense, özel koleksiyonlarına bir yenisini daha ekliyor! Home Fragrance kategorisinde çıkardığı ilk serisiyle kokuların ruhumuza iyi gelen yanlarını ele alan Vivense, evlerin havasını değiştiriyor. 8 oda kokusu, 8 mum, 8 oda ve kumaş spreyi, 8 koku kesesi ve 6 kolonyadan oluşan ‘Layers of Aura’, yaşam alanına tazelik getirecek.

Farklı Hislere Hitap Eden Kokular
Vivense’nin zamansız ve ruhu besleyen geniş koku yelpazesinde herkese göre bir seçenek var! Farklı hislere hitap eden kokular, üst ve alt notalarına göre farklı mottolarla eşleşiyor. Oda kokuları, oda ve kumaş spreyleri, mumlar ve koku keseleri, 8 farklı temada bir araya geliyor.

Kendine dönmek ve özünü hatırlamak isteyenler için Winter: Be Mysterious; tüm yüklerinden arınıp sadeleşmek isteyenler için Light Powder: Be Pure; sevgisini cömertçe paylaşanlar için Sakura: Be Loving; sakinleşmek ve kendini akışa bırakmak isteyenler için Blue Ocean: Be Calm; enerjisine odaklanıp motivasyonunu yükseltmek isteyenler için Oud: Be Focused; anda kalıp ânın tadını çıkaranlar için Amber: Be Conscious; küçük mutluluklardan keyif alanlar için Sweety: Be Happy ve doğadan ilham alanlar için Cashmere: Be Natural; Layers of Aura’nın 8 temasını oluşturuyor.

Hislere Odaklanan Oda Kokuları
8 farklı kokusuyla, 8 farklı atmosfer kurgulayan çubuklu oda kokuları, %25 esans oranı ile yoğun ve kalıcı bir koku deneyimi vadediyor. Dekoratif cam şişesiyle ev dekorasyonunun vazgeçilmezi olan oda kokuları, hem yaşam alanına ferahlık katıyor hem de keyifli anlar yaşatıyor.

Evinin Havasını Değiştirecek Mumlar
Layers of Aura’nın enerji yükselten mum serisi, %60 soya oranı ile doğal içeriklerden oluşuyor. Yoğun esanslarıyla kalıcı bir koku vadeden mumlar, şık tasarımlarıyla da dekorasyon stillerini tamamlıyor.

Yaşam Alanına Ferahlık Katacak Oda ve Kumaş Spreyleri
Üst ve alt notalarındaki esanslarla farklı hislere hitap eden spreyler, hem oda kokusu hem de kumaş kokusu olarak kullanılabiliyor. Sprey formu ile kullanım kolaylığı sağlayan Layers of Aura’nın ferahlık katan serisi, yoğun ve kalıcı esans oranı ile dikkat çekiyor.

Her Âna Eşlik Edecek Koku Keseleri
Minimal boyutu ve kullanım çeşitliliği ile ister çekmecede, ister dolap içinde, ister arabada kullanılabilen koku keseleri, yoğun esans oranı ile kalıcı bir koku sağlıyor.

Doğanın Özünü Yaşam Alanına Taşıyan Kolonya Serisi
Layers of Aura’nın 6 farklı esanstan oluşan kolonya serisi, Olive Blossom, Ocean, Sakura, Tea Tree, Amber ve Lemon Flower kokularıyla klasik kolonyalardan ayrışıyor! 80 derecelik alkol oranıyla yoğun ve kalıcı bir koku sağlayan kolonyalar, doğanın özünü yaşam alanlarına taşıyor!

En Unutulmaz Hediye Seti
Sevdiklerine unutulmaz ve değerli bir armağan vermek isteyenler için tasarlanmış hediye setleri, doğanın kalbinden gelen kokularıyla güzel hisler uyandırmayı amaçlıyor. Çubuklu oda kokusu, mum ve koku kesesinden oluşan hediye setleri, 8 farklı kokudan oluşuyor: Winter Hediye Seti, Light Powder Hediye Seti, Sakura Hediye Seti, Blue Ocean Hediye Seti, Oud Hediye Seti, Amber Hediye Seti, Sweety Hediye Seti ve Cashmere Hediye Seti.

Kokuların uyandırdığı güçlü hislerden ilham alanlara özel tasarlanmış Vivense Collection Home Fragrance Serisi’ni Vivense Showroomlarında ve vivense.com’da bulabilirsiniz!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"