Sofra grubundan mutfak ürünlerine, küçük ev aletlerinden ev tekstiline kadar pek çok ihtiyacı tek bir noktada sunan Karaca, çeyiz ve ev tekstili alışverişi için yepyeni bir dönem başlatıyor. Karaca, evlilik hazırlıkları yapanları; “Senin Seçimin Evlilik Paketi” ve “Hepsi Takım Evlilik Paketi” olmak üzere iki farklı alışveriş paketi ile buluşturuyor. Yenilikçi ve tasarım ürünleriyle en avantajlı kampanyaları bir araya getiren Karaca,“Senin Seçimin Evlilik Paketi” ile sofra & küçük ev aletleri ve pişirme grubundan; “Hepsi Takım Evlilik Paketi” ile de ev tekstili ve uyku grubundan, her zevke ve ihtiyaca yönelik ürünleri, avantajlı koşullarla tüketicinin beğenisine sunuyor.

Seçim Özgürlüğü Sunan ‘’Senin Seçimin Evlilik Paketi’’
Yeni evlenenler için özenle kurulmuş sofraların ve heyecanla yapılmış yemeklerin yeri ayrıdır. Aileleri ya da arkadaşları bir araya getiren bu sofralara hayat verecek her şey Karaca’nın “Senin Seçimin Evlilik Paketi”nde bir araya geliyor. Karaca’nın kampanyaya dahil olan 12 kişilik yemek takımdan birini satın alan herkes, kampanya kapsamında belirlenen seç beğen ekle ürünlerinden ihtiyacı olan 3 veya daha fazla ürün seçerek kendi evlilik paketini oluşturabiliyor. İster küçük ev aleti ister tencere seti veya çatal-bıçak- kaşık seti ile evlilik paketini tamamlamak mümkün. Sade ya da ışıltılı, gümüş ya da altın rengi… Zevkini ve tarzını sofrasına taşımak, kendi seçimi ile mükemmel alışveriş paketini oluşturmak isteyen herkesin sofrası ve mutfağı Karaca ürünleri ile buluşuyor. Üstelik 5.000TL’ye varan indirim fırsatıyla…

Perde ve Halının Yer Aldığı ‘’Hepsi Takım Evlilik Paketi’’
Nevresim takımlarından, yatak örtüsüne; perdeden, halıya ve uyku ürünlerine kadar birçok ev tekstili ürünleri evlilik alışverişinin önemli bir kısmını oluşturuyor. Karaca, evinin her odasına zevkini yansıtmak, bütünü bozmadan hayalindeki evi oluşturmak isteyenlere yepyeni bir seçenek getiriyor: “Hepsi Takım Evlilik Paketi” ile nevresim takımı, yatak örtüsü ve battaniyenin yer aldığı çeyiz setine uygun perde ve halıyı da dahil eden Karaca, evlenecek çiftlere ve evini yenilemek isteyenlere kaçırılmayacak fırsat sunuyor. Kampanyada yer alan kombinlenmiş ürünler, seçim yapmakta ve birbirine uyumlu ürünleri bulmakta zorlananlara hızlı bir çözüm imkanı getiriyor. Tek bir tarzla sınırlı kalmayan Karaca, desenlerin ve renklerin birbirini tamamladığı, uyumlu kombinler olarak hazırlanmış paket alternatiflerini tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Ev hazırlıklarının zorlu kısmını ortadan kaldıran, tasarım ve yenilikçi ürünleri cazip kampanyalarla buluşturan Karaca’nın “Senin Seçimin Evlilik Paketi” ve “Hepsi Takım Evlilik Paketi” hakkında tüm detaylar Karaca ve Karaca Home mağazaları, karaca.com ve Karaca uygulamasında sizleri bekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"