Gastronomi meraklılarının vazgeçilmezi Fuudy, şehrin en iyi lezzetlerinden oluşan özel Sevgililer Günü menülerini ve hediye alternatiflerini ileri tarihli sipariş seçeneği ile evlerinize getiriyor.

“İyi yemek getirir, gastronomiye meraklıdır” sloganıyla şehrin en iyi menülerini evlerinize getiren Fuudy, Sevgililer Günü’nde sevdiklerinize kendini özel hissettirmenin en lezzetli yolunu sunuyor. Sevgililer Günü’ne özel menülerden birbirinden eşsiz hediye alternatiflerine en şık seçenekleri bir araya getiren Fuudy, 12-13-14 Şubat için ileri tarihli sipariş imkânı ile şimdiden en romantik anlarınızı planlamanıza olanak tanıyor.

Tatlı mesajlarınızı sevdiklerinize iletecek kişiselleştirilmiş Vakko çikolataları, 29’un Fuudy’ye özel cheesecake’i ve Papermoon’un Fuudy’ye özel olarak hazırladığı kalp şeklinde pizzalarına ve Five O’Clock, Maillard, Vanessa Catering, Markus Ribs ve Ahali gibi seçkin restoranların menülerine pek çok lezzetli alternatif Fuudy Sevgililer Günü seçkisinde yer alıyor.

Ayrıca Sevgililer Günü’nde seçimini pizzadan yana kullananlar Upper Crust Bebek şubesinde seçili pizzalarla birlikte Fuudy’ye özel hediye Magnum dondurmalarının veya Nappo Pizza’nın seçili menülerindeki Atelier Gelato lezzetlerinin tadını çıkartıyor.

Fuudy siparişlerinizde Visa kartlara özel %15’ varan ve Yapı Kredi Crystal sahiplerine %20, World Platinum ve adios Premium sahiplerine %10 indirim ayrıcalığını kullanabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"