Flormar “MUTLULUK SENİN RENGİN” sloganı ile yola çıktığı; logosundan görsellerine, ambalajlarından mağazalarına kadar büyük bir değişime imza atarak yenilediği marka kimliği ve yenilikleriyle heyecan uyandırmaya devam ediyor! “Festival Spirit” koleksiyonu ile elde edeceğin capcanlı ve renkli görünümlerle modunu yükseltecek her günü festival tadında yaşayacaksın!

70’den fazla ülkede 100.000 üzerinde satış noktasında, yüksek performanslı renkli kozmetik ürünlerini mutlu fiyatlarla makyaj severlerle buluşturarak modlarını yükselten Flormar, son bir yılda logosundan ambalajlarına, imaj görsellerinden mağazalara uzanan değişim yolculuğunu MUTLULUK SENİN RENGİN sloganı ile makyaj severlerle buluşturuyor.

Varlık sebebini doğadan ilham alan renklerle kadınların hayattan aldığı keyif ve mutluluğu arttırmak olarak tanımlayan Flormar; yeni FESTIVAL SPIRIT koleksiyonu rengârenk, ışıltılı ve capcanlı trend görünümlerle bize her gün festival dedirtecek!

Flormar’ın yeni marka kimliğini ve renk uzmanlığını yansıtan yeni Festival Spirit koleksiyonu, enerjisi yüksek, ışıltılı ve oldukça renkli görünümlere imza atıyor. Ambalajlarından renk ve ürün çeşitliliğine kadar her detayıyla modunu yükseltecek bu yeni koleksiyon, anın tadını mutlulukla yaşamaya ve her anı festival neşesinde kutlanmaya davet ediyor. Festival Spirit koleksiyonunda renkli görünümler, ışıltılı ve parlak bitişler ön plana çıkıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"