El örgü iplik markası Filyarn, kişiye özel yılbaşı hediyesi isteyenler için farklı seçenekler sunuyor. Bu yılbaşında ne alacağım? diyenler için güzel bir haberimiz var. El örgü ipliklerinin yeni markası Filyarn, yılbaşında unutulmayacak hediye arayanlara farklı seçenekler sunuyor. Atkıdan bereye, anahtarlıktan bilekliğe kadar kendi el emeğini hediyeye dönüştürmek isteyenler artık, www.filyarn.com adresinde buluşacak.

Hem yeni hem eski…
Eski fotoğraf albümlerinde gördüğümüz örgü ören ananeler, babaanneler… Çoğumuzun hafızasında yer alan bu özlemi, Filyarn yeniden canlandırıyor. Sevdiklerine kendi ördüğü yılbaşı hediyelerini vermek isteyenlerin sadece www.filyarn.com adresine tıklamaları yeterli.

İpliğini seç, tekniğini öğren ve örmeye başla
Filyarn internet sitesinden örmek istediğiniz hediyelere uygun iplikleri seçebilir, seçtiğiniz ipliklerin örgü tekniklerine bakarak basitçe örebilirsiniz. Bu sayede unutulmayacak yılbaşı hediyelerinizi sevdiklerinizle buluşturun. 35 farklı ürün grubu ve 1000’den fazla renk seçeneğini bulabileceğiniz www.filyarn.com internet sitesinde atkı, bere, anahtarlık, saksılık, bileklik örmek için ihtiyacınız olan her şey mevcut.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"