Finish, “Damlalar Hareketi” ile yeni bir adım daha attı. Markanın su elçisi Kıvanç Tatlıtuğ’un önderlik ettiği harekete Yarının Suyu Instagram hesabına mesaj atarak katılan herkes kampanya süresince bireysel su tasarrufuna yönelik görevlerle 1 yılda 50 ton su tasarruf edebiliyor ve süreç sonunda Türkiye’nin en büyük kolektif girişimlerinden birinin parçası oluyor.

Yarının Suyu platformuyla Türkiye’nin suyunu koruma misyonunu sürdüren bulaşık makinesi deterjanı Finish, “Damlalar Hareketi” ile yeni bir adım daha attı. Markanın su elçisi Kıvanç Tatlıtuğ’un önderlik ettiği harekete Yarının Suyu Instagram hesabına mesaj atarak katılan herkes kampanya süresince bireysel su tasarrufuna yönelik görevlerle 1 yılda 50 ton su tasarruf edebiliyor ve süreç sonunda Türkiye’nin en büyük kolektif girişimlerinden birinin parçası oluyor.

Finish’in 2019 yılından bu yana Yarının Suyu platformu altında yürüttüğü, Türkiye’nin suyunu korumaya yönelik çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. Yarının Suyu Instagram hesabı ve yarininsuyu.com sitesi aracılığıyla “Damlalar Hareketi”ne katılan herkes kampanya süresince bireysel su tasarrufu amaçlı görevleri yerine getiriyor ve 21 gün sonunda Türkiye’nin en büyük kolektif girişimlerinden birinin parçası oluyor.

Finish su elçisi Kıvanç Tatlıtuğ’un önderlik ettiği kampanyanın mekanizması ise şöyle: Yarının Suyu Instagram hesabına direkt mesaj (DM) yoluyla ulaştıktan sonra yasal bilgilendirme ve onay metni aşamalarının ardından 21 gün sürecek su tasarrufu görevleri başlıyor. İlk görev olan kullanıcı adının yanına damla emojisi

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"