Her yaşa hitap eden geniş bir koleksiyona sahip olan FLO; sadece çocuklara özel rengarenk ürünlerin yer aldığı ilk FLO Kids mağazasını İstanbul Pendik Neomarin AVM’de açtı. FLO Kids, yeni sezon heyecanı yaşayan çocuk ve aileleri binlerce ürünle karşılıyor.

7’den 70’e herkesin ayakkabıcısı FLO, yurt içindeki mağaza sayısını her geçen gün arttırıyor. Çocuklara ve ailelerine özel bir alışveriş deneyimi yaşatmak için İstanbul Pendik Neomarin AVM’de yepyeni bir konseptle ilk FLO Kids mağazasını açan FLO, 297 metre kareye kurulu sadece çocuklara özel birbirinden farklı ürünler sunan yeni mağazasında, en trend ve rahat ürünleri miniklerin beğenisine sunuyor.

Çocuk modasının kalbine dokunuyor
Erkek ve kız çocukları için rengarenk ayakkabı ve aksesuar ürünlerinin bir araya geldiği FLO Kids mağazasında; miniklerin tüm aktivitelerine eşlik edebilecek çok sayıda seçenek yer alıyor. Güncel modaya uygun geniş ürün yelpazesini ulaşılabilir fiyatlar ile sunan FLO farkıyla, günün her anında adımlara konfor katacak modeller FLO Kids mağazasında minik moda severlerle buluşuyor.

Yorum Gönder

three × three =