Gücünü doğadan alan Garnier, yaz boyunca canlı ve ferahlamış bir cilt görünümü arayanlara, hyaluronik asit ve aloe vera içerikli Garnier Hyaluronik Aloe ailesini sunuyor. Garnier’in nem dengesi sağlayan ve pürüzsüz bir etki veren Hyaluronik Aloe serisi cilt bakım ürünleri ile canlı bir cilde sahip olabilir, yaz boyunca etkileyici görünümün keyfini çıkarabilirsiniz.

Susayan cildin nem kaynağı Hyaluronik Aloe Jel
Hyaluronik Aloe Jel; aloe vera ile hyaluronik asidi, ferahlatıcı jel dokuda bir araya getiriyor. Normal ciltler için uygun jel, cildi nemlendirerek dolgunlaştırıyor ve rahatlatıyor. %96 doğal kaynaklı içeriklere* sahip Hyaluronik Aloe Jel, hızlı emilen jel dokusuyla 48 saat** nemlendirme sağlıyor. Vegan formüllü, günlük nemlendirici jel, yağlı his bırakmadan pürüzsüz bir cilt sunuyor. 4 haftalık kullanım sonucunda, Hyaluronik Aloe Jel’i deneyenlerin %80’i** jelin cildine ışıltı verdiğini, %84’ü*** dinlendirdiğini, %90’ı*** rahatlattığını belirtti. Hyaluronik Aloe Jel’i kalın bir tabaka şeklinde uygulayabilir, 3 dakika beklettikten sonra pamuk ile temizleyebilirsiniz.

Hyaluronik Aloe Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu cildi nemle dolduruyor
Tek adımda 3 etki sağlayan Hyaluronik Aloe Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu; makyajı temizliyor, cildi arındırıyor ve nemle dolgunlaştırıyor. Hızlı, nazik ve etkili bir temizleme isteyenlerin tercihi Hyaluronik Aloe Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu; cilde mıknatıs gibi yapışan micel tanecikleri içeriyor. Hyaluronik asit içerikli ürün, cildi ovalamaya gerek kalmadan makyaj, kalıntı ve kirden arındırıyor. Durulama gerektirmeyen Hyaluronik Aloe Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu’nu; yüzünüze, gözlerinize ve dudaklarınıza pamuk yardımıyla uygulayabilirsiniz.

Temiz ve ferah bir cilt için Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli
Her gün temiz ve ferah bir cildin anahtarını sunan Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli, aloe vera ve hyaluronik asit içeren formülüyle cildi kurutmadan temizliyor. Tüm cilt tipleri için uygun Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli, %96 doğal kaynaklı içeriklerden* oluşuyor. Temizleyici ve gözenek sıkılaştırıcı jel, vegan formülüyle öne çıkıyor.

Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kağıt Yüz Maskesi yoğun nem ve canlı görünüm sağlıyor
Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kağıt Yüz Maskesi, cildi hyaluronik asit ve aloe vera ile zenginleştirilmiş formülü ile ferahlatıyor. Yarım şişe seruma eşdeğer formülü sayesinde cildi ihtiyacı olan neme kavuşturan ürün; kolay uygulanıyor, rahatça hareket etme imkanı tanıyor. Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kağıt Yüz Maskesi uygulandıktan 15 dakika sonra cilt yoğun bir şekilde nem kazanıyor**, cildin kuruluk hissi azalıyor. Ferahlayan ve yatışmış hisseden cilt, daha parlak ve dinlenmiş bir görünüm kazanıyor. 1 haftalık uygulama sonunda cilt canlı hissediyor, dolgun ve pürüzsüz görünüyor. Günlük bakımınızın vazgeçilmezi olacak maskeyi yüzünüze dikkatlice yerleştirebilir, 15 dakika bekledikten sonra çıkarabilirsiniz. Kalan miktarı yüzünüze ve boynunuza hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Yorum Gönder

twenty + 12 =