“Türkiye’nin ilk ve tek gece pikniği” Urban Picnic, 3. senesinde Kemer Country Orman Evi’nde 3-4 Mayıs’ta İstanbullular ile buluşuyor.

Yeşillikler içinde, festival havasında gerçekleşecek olan ve 5000’den fazla kişiyi ağırlamaya hazırlanan iki gecelik etkinlikte katılımcılar, yapılan ikramlarla onlarca farklı tarz ve mutfaktan yüzlerce farklı lezzeti ek ücret ödemeden ve sınırsız olarak tatma şansı yakalayacak. Organizasyonu Yemek.com ve Hybrid tarafından gerçekleştirilen Urban Picnic, İstanbulluları gece pikniği ile yeniden eğlence ve sürprizlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Kemer Country Orman Evi’nde, doğanın tam içinde geçecek iki akşam boyunca katılımcılar, Türkiye’nin en sevilen restoranlarının sunduğu ikramlarla Türk, İtalyan, İspanyol, Uzakdoğu, Meksika, Lübnan ve Fransız gibi farklı mutfakların yemeklerinden vegan lezzetlere, gastronomik deneyimlerden sokak atıştırmalıklarına ilginç lezzetleri tatma fırsatı yakalayacaklar. Ayrıca iki gece boyunca piknik oyunları, workshoplar ve yarışmaların yanı sıra DJ performansları ve canlı konserlerle de eğlenceye ve dansa doyacaklar.

Biletler Biletix’te!

 

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"