Migros mağazalarına özel olarak tasarlanmış Sofia 32’li tuvalet kağıtlarının ve üzerinde kampanya bilgisi bulunan tüm Sofia’ların satışından elde edilen gelirin bir kısmı ile TEMA’ya (Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı) bağışta bulunularak ‘Geleceğimiz için 10 Bin Fidan’ Hatıra Ormanı’ oluşturulacak.

Son reklam filmi ile bir kez daha doğal ormanların korunmasının yaşamımızdaki önemine dikkat çekerken, üretimde sadece endüstriyel amaçlı yetiştirilen ağaç kullanımını desteklemeye devam eden Sofia, Migros ile Geleceğimiz için 10 Bin Fidan’ Hatıra Ormanı projesine başladı. Kasım ayının sonuna kadar devam edecek olan kampanya’da Sofia ürünleri 12-25 Eylül 2019 tarihleri arasındaki Migroskop kapsamında indirimli fiyatlarla satışa sunulacak.

İş birliği ile ilgili olarak Lila Group CEO’su Alp Öğücü şöyle konuştu: “Migros ve TEMA gibi ülkemizin iki önemli kurumuyla böylesine kıymetli bir projenin içinde yer almak bizim için mutluluk. Her iki kuruma da iş birlikleri için teşekkür ediyorum. Her zaman söylediğimiz gibi kurum olarak ülkemiz ve dünyamız için sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk ilkelerimiz gereği çevre konusu sahiplendiğimiz alanlardan biri. Her fırsatta endüstriyel ağaç tarımının, doğal ormanların korunması için önemini söylüyoruz. Bununla birlikte doğal ormanların artırılmasına yönelik de desteklerimiz oluyor. ‘Geleceğimiz için 10 Bin Fidan’ Hatıra Ormanı projemiz de bu adımlardan biri. Çok yakın bir süre önce relansmanını yaptığımız doğada çözünebilen ambalaja da sahip olan Sofia markamız ile bu amaca öncülük etmekten gurur duyuyor, projelerimizin iş dünyasına örnek teşkil etmesini arzu ediyoruz.”

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"