Kahve Dünyası’nın türünün ilk ve tek örneği olarak tanımladığı, yüzde 23 oranında Antep fıstığı içeriğiyle dikkat çeken lezzeti Gofrik, kısa zamanda sosyal medyada da fenomen haline geldi. Pandemiyle birlikte Türkiye’nin yaygın marketlerinde ve online alışveriş sitelerinde de satışa sunularak takipçi kitlesini artıran Gofrik, ‘Bu Gofret değil ki Gofrik’ sloganıyla kısa sürede kalpleri fethederek satışlarını yüzde 300’e varan ciddi bir yükselişle artırdı.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, ‘Bu Gofret değil ki Gofrik’ sloganıyla misafirleriyle buluşturduğu Gofrik, kısa sürede kendi fanlarını yarattı. Yüzde 23 oranında Antep fıstığı içeriğiyle benzersiz bir lezzet sunan taptaze, çıtır çıtır Gofrik, satış kanallarının çoğalması ve sevenlerinin özellikle ekşi sözlük, twitter gibi sosyal medyada yarattığı Gofrik hashtagleri ile yaptığı paylaşımlarla, dikkat çekerek aranılan bir lezzet haline geldi. Çarpıcı pazarlama iletişimiyle herkeste merak uyandırmayı başaran, BİM başta olmak üzere pek çok markette satılmaya başlamasıyla daha geniş kitlelere ulaşan Gofrik; Trendyol, Yemek Sepeti gibi online alışveriş sitelerinde de büyük ilgi görüyor. Son iki yılda satışlarını yüzde 300’e yakın oranda artıran Gofrik, sevenlerinin tavsiyeleriyle kalpleri fethetmeye devam ediyor.

Ayrıca Kahve Dünyası mart ayında Gofrik sevenleri mutlu edecek bir kampanyaya imza atıyor. Mart ayı boyunca Kahve Dünyası mobil uygulaması kullanılarak yapılan her 60 TL’lik alışverişe 2 adet Gofrik hediye ediliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"