Rengârenk ambalaj tasarımı ile dikkat çeken ve her ürünüyle vazgeçilmez bir marka haline gelen LYKD’ın ilkbahara özel hazırladığı yeni koleksiyonu Good Mood, Gratis mağazalarındaki yerini aldı. Gratis’in ‘Makyajın yeni stili’ sloganıyla satışa sunulduğu günden bu yana rengârenk tasarımları, canlı renkleri, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünleri ile dikkat çeken markası LYKD, yeni Good Mood koleksiyonunu satışa sundu. Yumuşak tonlarıyla baharın sıcaklığını hissettiren LYKD Good Mood serisinde far paletinden allıklara, rujdan ojeye kadar birçok farklı seçenek bulunuyor.

Kendinizi iyi hissettirecek renklerin yer aldığı LYKD Good Mood serisinde bulunan ürünler ise şöyle;

LYKD Good Mood Far Paleti
LYKD Good Mood far paleti, yüksek pigmentli yapısı sayesinde göz kapağında topaklanma yapmadan kolayca dağılarak istenilen renge ulaşılmasını sağlıyor. Mat ve sedefli renkleriyle gözlerde ışıltılı bir görünüm elde edilmesini sağlayan far paletinde 12 farklı renk bulunuyor. LYKD Good Mood far paleti, tüm Gratislerde satışa sunuluyor.

LYKD Good Mood Merry Ruj
LYKD Good Mood Merry Ruj, kadifemsi dokusuyla dudakları kurutmadan istenilen rengin pürüzsüz bir şekilde görünmesini sağlıyor. 3 farklı trend renk seçeneğiyle dudaklarda iddialı görünüm sağlayan LYKD Good Mood Merry Ruj, tüm Gratislerde satışa sunuluyor.

LYKD Good Mood Glam On Top Allık ve Higlighter
LYKD Good Mood Glam On Top Allık ve Hıglıghter, allık ve aydınlatıcının bir arada sunuyor. Çok amaçlı ambalajı sayesinde tek ürünü çantaya atıp gün boyu taşıma rahatlığını sunan LYKD Good Mood Glam On Top Allık ve Hıglıghter, tüm Gratislerde satışa sunuluyor.

LYKD Good Mood Puffy Makyaj Bazı
LYKD Good Mood Puffy Makyaj Bazı, yağlı his bırakmayan özel formülü sayesinde cildin nemlenmesine yardımcı oluyor. Cilt rengine eşitlenebilen doğal renge sahip LYKD Good Mood Puffy Makyaj Bazı, cildin gün boyu pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Çilek kokusuyla ciltte tatlı bir his bırakan makyaj bazı, tüm Gratislerde satışa sunuluyor.

LYKD Good Mood Oje
LYKD’ın Good Mood koleksiyonunda 3 farklı renk seçeneği bulunan Good Mood Ojeleri, geniş fırçası ile kolay uygulama rahatlığı sağlıyor. Tek katta istenilen rengi verirken rengârenk tırnaklar ile stilini yansıtmak isteyenlerin tercihi olacak ojeler tüm Gratislerde satışa sunuluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"