Grand Hyatt İstanbul The Library Lounge sıcacık atmosferiyle sonbahar ve kış aylarında misafirlerini ağırlamaya hazır. Geleneksel İngiliz ‘gentleman’s club’ tarzını yansıtan The Library Lounge’ın keyifli ortamına, Ekim ayı boyunca her Çarşamba sahne alacak Suami Ramirez ve Orkestrası Latin esintileriyle eşlik edecek.

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, The Library Lounge’ın ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve benzersiz konseptiyle sonbahar ve kış aylarının buluşmalarını keyfe dönüştürüyor. Geleneksel İngiliz ‘gentleman’s club’ tarzı, yüksek kaliteli içkileri, el yapımı kokteylleriyle sıcacık bir atmosfere sahip The Library Lounge’da Çarşamba günleri ise Suami Ramirez ve Orkestrası ile Latin rüzgarları esecek.

Henüz 15 yaşında doğup büyüdüğü Küba’nın renkli müzikal mirasıyla profesyonel sanat hayatına başlayan Suami Ramirez, çalışmalarını 2011 yılından beri ikinci vatanım dediği Türkiye’de sürdürüyor. Ramirez, usta müzisyenlerden kurulu 11 kişilik orkestrasıyla Latin Amerika’dan ülkemize uzanan ve tutku ile beslenen özel performansını Ekim ayı boyunca her Çarşamba The Library Lounge konuklarıyla buluşturuyor.

Rahat bir koltukta el yapımı kokteyllerini yudumlayarak, ateşin yanında dinlenerek ya da barda oturup arkadaşlarıyla sohbet ederek mevsimin ruhunu yaşamak isteyenler The Library Lounge’da yerlerini ayırtabilir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"