Silverette gümüş göğüs kapakları, İtalyan bir medikalci olan Luigi Sevignani’nin buluşu ve dünya annelerine hediyesi. Silverette, 17 yıldır Amerika’dan Kanada’ya, İngiltere’den Yeni Zelanda’ya kadar 25’ten fazla ülkede annelerin emzirme döneminde destekçisi olan bir  dünya markası. 3 yıl önce girişimci bir annenin insiyatifiyle Türkiye’ye getirildikten sonra ülkemizde anneler tarafından çok sevilerek pek çok annenin daha rahat bir emzirme döneminde geçirmesini sağladı.

Daha geniş koruma alanı seçeneğinin de olmasını isteyen ve taleplerini markaya ileten annelerin isteği sonucunda İtalya’da üretilen Silverette XL, artık dünya anneleri ile buluşmaya hazır. Türk anneleri, fikirleriyle bu dünya markasının gelişimine ve dünya annelerinin konforuna katkıda bulundu. Silverette XL, daha geniş koruma alanı ile annelere daha rahat bir emzirme dönemi sağlıyor. Türk anneleri artık Silverette Standart ve Silverette XL seçeneklerinden  kendilerine uygun olanı seçme özgürlüğünü yaşarken, dünya annelerine bu yeniliği hediye ediyor!

Birçok hemşire, ebe, doğum koçu ve emzirme danışmanı tarafından da önerilen Silverette’i öneren ünlü anneler arasında Bengü, Ceyda Düvenci, Gizem Hatipoğlu, Pucca, Aslı Tandoğan gibi isimler de yer alıyor.

Silverette XL ve Silverette Standart ürünlerinin satışı markanın web sitesi www.silveretteturkiye.com üzerinden gerçekleştiriliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"