Oğlunun bağışıklık sorununa çözüm bulmak amacıyla  2013 yılında üretimine başladığı propolisi herkese ulaştırma hayaliyle harekete geçen başarılı kadın girişimci Arı Ürünleri Uzmanı Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı, 2013 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent’te BEE’O Propolis’i kurarak Türkiye’nin ilk yerli propolis üreticisi oldu. Geçtiğimiz sene 10. yılını kutlayan ve Anadolu propolisi denince ilk akla gelen BEE’O kendi kategorisinde fark yaratan  inovatif çalışmalarına devam ederken yepyeni cilt bakım kategorisinin de müjdesini veriyor.  Bu kategoride yer alan ve arıdan gelen güzellik ile yaratılan BEE’O Apicare Propolisli Güneş Kremleri, başta Anadolu propolisi ve non-nano mineral çinko olmak üzere tamamen doğal içerikleriyle 7’den 70’e etkili güneş koruması sağlıyor.
Saf Anadolu Propolisi ekstraktı ve non-nano mineral çinko gibi tamamen doğal bileşenlerle formüle edilen BEE’O Apicare Güneş Serisi, doğal mineral filtreli formülü sayesinde güneşin zararlı UVA/UVB ışınlarına karşı 50 SPF++ / PA++++ ile etkili bir şekilde koruma sağlıyor; cildi nemlendiriyor. Yüz, vücut ve çocuklar için özel olarak tasarlanan BEE’O Apicare Güneş Serisi, güneş koruyucu kremlerin yanı sıra serinin tamamlayıcısı olan güneş sonrası losyon da içeriyor.
Tamamen doğal içeriklerle formüle edilen BEE’O APICARE Çocuk Güneş Kremi, Amerika’nın önde gelen ebeveyn ve çocuk dergisi Parents dergisinin düzenlediği yarışmada, tüm dünya çapında gösterilen yaklaşık 200 aday arasından sıyrılarak “En İyi Çocuk Cilt Bakım Ürünü” kategorisinde ödül kazandı. BEE’O bu ödül ile birlikte hem Türkiye’nin inovasyon kabiliyetini hem de kadın girişimciliğini uluslararası arenada başarıyla temsil etti. BEE’O Propolis Kurucusu ve Genel Müdürü Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı liderliğindeki BEE’O Propolis Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen BEE’O APICARE Çocuk Güneş Kremi, patentli Anadolu Propolisi ve organik non-nano mineral çinko içeriğiyle fark yaratıyor. Çocukların hassas cildi için özel olarak formüle edilen BEE’O Çocuk Güneş Kremi, patentli saf BEE’O Anadolu Propolisi ve non-nano mineral çinko ile 50 SPF++ / PA++++ yüksek UVA/UVB koruması sağlıyor. İçeriğindeki Aloe Vera, B5 Vitamini, E Vitamini, Shea Yağı, cildin kaybettiği nemi geri kazandırmaya ve cildi rahatlatmaya yardımcı oluyor. 80 dakikaya kadar suya dayanıklı formülü ile çocuklar güneşin ve denizin tadını rahatça çıkarıyor. Hızla emilen yapısı sayesinde, kolayca uygulanabiliyor ve beyaz kalıntı bırakmıyor. Güneşten koruyucu etkisi klinik olarak kanıtlanmış doğal mineral filtreli BEE’O APICARE Çocuk Güneş Kremi, dermatolojik olarak da test edilmiştir. Tamamen doğal formülü, kimyasal filtre içermeyen BEE’O APICARE Çocuk Güneş Kremi deniz dostu olma özelliğiyle de ailelerin takdirini topluyor; gelecek nesiller için dünyanın korunması konusuna dikkat çekiyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"