Akıllı yaşam çözümleri portföyüyle tüketicilerin hayatını daha sürdürülebilir, verimli, konforlu ve güvenli hale getiren Fonri, bayram tatili kapsamında çocuklarıyla evde vakit geçirmeyi planlayan aileler için güvenliği ön planda tutarken, ailelerin çocuklarına daha fazla vakit ayırabilmelerine de imkân sağlıyor.

İç siren nem ölçer, akıllı ampul, akıllı priz ve kapı-pencere sensöründen oluşan Bebek ve Çocuk Abebe Paketi’ne veya bu ürünlerden herhangi birine sahip olmak isteyen aileler, modern teknolojinin getirdiği rahatlıkla birlikte tüm cihazları sadece tek uygulamadan, bulundukları her yerden güvenle kontrol edebilecekler.

İç Siren Nem Ölçer
Fonri İç Siren Nem Ölçer, evlerdeki nem ve sıcaklık değerlerini ölçüyor. Ev ortamındaki nemi ve sıcaklığı optimize ederek, çocukların daha kaliteli havanın bulunduğu bir ortamda uyumalarını sağlıyor. Bu değerler, belirleyeceğiniz derecenin altına düşer veya üzerine çıkarsa anlık bildirim veriyor. Özellikle yaz aylarında artan sıcaklıklar nedeniyle uyku kalitesi düşen çocuğun odasının hava kalitesini bu şekilde ayarlarken, oyunlarının daha keyifli olmasını da sağlıyor.

Akıllı Ampul
Fonri Akıllı Ampul, evdeki ışıklandırmayı kontrol etmek için tasarlandı. Uygulama üzerinden ışık rengini ve parlaklığını ayarlamak mümkün. Bu sayede çocuklar için özellikle oyun zamanlarında farklı renkleri seçerek eğlenceli bir atmosfer oluşturulması hedeflenmiş. Ayrıca, çocuklarla film izleme gibi aktivitelerde ışık rengini değiştirerek de ortama uygun bir atmosfer oluşturuluyor. Çocuğunuz uyurken ışığı kapatmak yerine kısarak veya tonunu değiştirerek de gerekli ayarlamaları yapabiliyorsunuz.

Akıllı Priz
Fonri Akıllı Priz, evdeki elektronik cihazları kontrol etmek için tasarlandı. Uygulama üzerinden zamanlama ayarlamak, uzaktan açıp kapamak gibi özellikleri barındırıyor. Bu sayede evdeki enerji tüketimi kontrol edilerek tasarruf sağlanıyor. Ayrıca, prizler için zamanlama ayarı yapılarak, çocukların güvenliğinin sağlanması adına uygulama üzerinden cihazların açılıp kapanmaları programlanabiliyor.

Kapı-Pencere Sensörü
Fonri Kapı-Pencere Sensörü, evdeki giriş çıkışları kontrol etmek için tasarlandı. Uygulama üzerinden gelen anlık bilgiyle hareketleri takip ederek, güvenlik önlemleri alınabiliyor. Çocukların erişimine izin verilmeyen bölgelerde (dolap, çekmece, ecza dolabı gibi) kullanılarak ailelerin güvenliğini sağlıyor. Ayrıca, açılıp kapanma gibi hareketler de uygulama geçmişi üzerinden takip edilebiliyor.

Akıllı Alarmlar, Akıllı Sensör, Akıllı Dedektörler, Akıllı Kameralar, Kapı Zili, Kapı Kilitleri, Akıllı Yaşam/Konfor Ürünleri ve Akıllı Elektrik Ürünleri olarak 5 ayrı kategoride hizmet sunan Fonri’de gaz dedektöründen akıllı ışık anahtara, akıllı duvar prizlerinden akıllı alarmlara, akıllı evcil hayvan mama kabından panik butonuna kadar 300’ün üzerinde ürün seçeneği yer alıyor. Ayrıca farklı kurgular oluşturarak tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap olabilecek sayısız çözüm sunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"