Çocuk ya da büyük herkese mutluluk vadeden HARIBO, Chamallows ailesinin en sevilen tatlarından biri olan Chamallows Chocolate’ı yeniledi. Yepyeni sütlü çikolata dolgusu ve ambalajıyla raflarda yerini alan HARIBO Chamallows Chocolate, yenilenen lezzetiyle sevenlerinin beğenisine sunuluyor.

Çocuk ya da büyük herkesi mutlu eden HARIBO, Chamallows ailesinin vazgeçilmez üyesi Chamallows Chocolate ürününü yeniledi. Yeni Chamallows Chocolate yumuşaklığı, güzel kokusu ve ağızda bıraktığı lezzetinden ödün vermezken, yepyeni sütlü çikolata dolgusu ve ambalaj tasarımıyla çocuksu mutluluk deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor.

Reklam filmine de çocuksu mutluluk dokunuşu!
Geçtiğimiz sene yayına alınan HARIBO Chamallows reklam filminden aşina olduğumuz sert rockçılar, reklam filminin sonuna eklenen tag on ile bu kez de yeni Chamallows Chocolate’ın müjdesini veriyor. Reklam filminde; HARIBO Chamallows’un yumuşaklığı, güzel kokusu ve ağızda bıraktığı leziz tat ile çocuksu mutluluğun peşine düşen rock grubu üyelerinin sertliğinden eser kalmıyordu. “Bunu koklayınca içimde renkli kelebekler uçuşuyor”, “Hem de yanaklarımız gibi yumuşacık”, “HARIBO Chamallows’u yerken bulutları yiyesim geliyor”, “HARIBO Chamallows’un kükyemeli şarkısı gelsin mi?” gibi dillere pelesenk olan ifadeleri sert rockçılardan duyduğumuz filmin ek sahnesinde ise, HARIBO Chamallows’un tadıyla yumuşacık olan rock grubu üyeleri, “Arkadaşlar çikolatalı HARIBO Chamallows’u hala denemediniz mi? İçinde çikolata var.” diyerek tüm HARIBO severleri bambaşka bir serüvene davet ediyor.

Reklam filmi: https://www.youtube.com/watch?v=ZC1hWjnakOUuygun

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"