Watsons Serum Festivali sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda! Watsons Serum Festivali ile profesyonel cilt bakımını evinize taşıyın! Cildinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler sunan Watsons, sevilen markalarının yaşlanma karşıtı, nemlendirici, gözenek görünümünü sıkılaştırıcı aydınlatıcı ve beyazlatıcı serumlarıyla festival yaşatıyor! Cilt bakım rutinlerinizde devrim yaratacak serumları ile hayalini kurduğunuz cilde ulaşmak için Watsons Serum Festivali’ne davetlisiniz!

Target Pro By Watsons Hydration Serum 30ml 
Yaşlanma karşıtı içeriği Diamond Sirt ile formüllize edilen Target Pro By Watsons Hydration Serum ile zamanın etkilerini tersine çevirin! UV ışınlarının ve oksidatif stresin neden olduğu yaşlanmayı geciktirici özelliğe sahip Target Pro By Watsons Hydration Serum, cildin gün içinde maruz kaldığı zararlı ışınlar ve diğer olumsuz etkenler ile savaşarak cilt elastikiyetini korumaya yardımcıdır. İçeriğinde bulunan 50 kat arttırılmış Diamond Sirt sayesinde, cilt hücresi hasarını önlemeyi ve hücre dejenerasyonunu geciktirmeyi destekler. Stresi önlemeye ve hücre yenilenmesini hızlandırmaya yardımcı olan Retinole ek olarak dolgunluk ve pürüzsüzlük sağlayan ReGENESEATM LS ile formülize edilen Target Pro By Watsons Hydration Serum, belirgin yaşlanma çizgilerinin görünümünü azaltmaya ve cildin elaksiyetini arttırmaya yardımcı olur. Target Pro By Watsons Hydration Serum parfüm, paraben, mineral yağ, alkol ve renklendirici içermez.

Target Pro By Watsons Pore Care Serum 30ml 
Yaşlanma karşıtı içeriği Diamond Sirt ile formüllize edilen Target Pro By Watsons Pore Care Serum ile tazelenmiş bir cilde sahip olun! UV ışınlarının ve oksidatif stresin neden olduğu yaşlanmayı geciktirici özelliğe sahip Target Pro By Watsons Pore Care Serum, cildin gün içinde maruz kaldığı zararlı ışınlar ve diğer olumsuz etkenler ile savaşarak cilt elastikiyetini korumaya yardımcıdır. İçeriğinde bulunan 50 kat arttırılmış Diamond Sirt ve cilt dokusunu arındırmaya yardımcı Salisilik Asit ve MINIPORLYTM sayesinde ciltte sebum kontrolünü sağlamaya ve gözenek büyüklüğünü kontrol altına almaya destek olur. Target Pro By Watsons Pore Care Serum; ciltte çevresel faktörler, kir ve yağ sonucu meydana gelen gözenek görünümünü yağ seviyesini dengede tutarak azaltmaya yardımcı olur. Gözenek görünümünü azaltma özelliği ile gözeneklerde biriken yağ ve kirin neden olduğu cilt problemlerini önceden kontrol altına almanıza olanak sağlar. Cildinize yenilenmiş ve eşitlenmiş renk görünümünü kazandırmaya yardımcı olan Target Pro By Watsons Pore Care Serum, paraben ve mineral yağ içermez.

Watsons Nemlendirici Serum Kağıt Maske 
Watsons Nemlendirici Serum Kağıt Maske ile cildinizde serum etkisi hissetmeye hazır mısınız? Yeni Watsons Nemlendirici Serum Kağıt Maske, içerdiği Ceramide ile cildi nemlendirerek cilt bariyerini güçlendirmeye ve cildin doğal ışıltısını korumaya yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilen Watsons Nemlendirici Serum Kağıt Maske %100 Selüloz kağıttan üretilmiştir.

Watsons Aydınlatıcı Serum Maske
Watsons Aydınlatıcı Serum Maske ile cildinizde yoğun serum etkisi! Yeni Watsons Aydınlatıcı Serum Kağıt Maske, içerdiği C vitamin sayesinde cilt tonunu eşitlemeye ve donuk görünümlü cildi aydınlatmaya yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilen Watsons Aydınlatıcı Serum Maske %100 Selüloz kağıttan üretilmiştir.

Revolution %10 Niacinamide & + %1 Çinko Serum 30 ml 
Yağlı ve lekeli ciltlerin kahramanı Revolution’ın ikonik %10 Niacinamide + %1 Çinko Serumu ile tanıştınız mı? Revolution Skincare %10 Niacinamide + 1% Çinko Serum aktif lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan ve cildi sakinleştirici özelliğe sahip olan Çinko ve Niacinamide ile formüle edilmiştir. Bu iki bileşenin kombinasyonu cilt lekelerinin üstesinden gelmeyi ve büyük gözeneklerin görünümünün en aza indirilmesini destekler. Cildin doğal yağ üretimini destekleyen Revolution %10 Niacinamide + %1 Çinko Serum günlük kullanıma uygundur. Hafif ve yağsız formülü sayesinde fondöten veya kapatıcı altına ince bir tabaka halinde uygulanabilir. Vegan olan Revolution %10 Niacinamide + %1 Çinko Serum’dan en iyi sonucu almak için sabah ve akşam temiz ve kuru cilde birkaç damla uygulayın. Kullanmadan önce iyice çalkalayın.

Uyarılar: Kızarıklık veya tahriş durumunda kullanmayı bırakın. Göz ile temasından kaçının. Topikal olarak uygulanan C vitamini ile kullanmayın. C vitamini ürünleri, cilde dönüşümlü olarak uygulanmalıdır.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"