Harrem şifa serisi büyümeye devam ediyor. Doğanın mucizevi gücünden ilham alan Harrem, şifa serisine yeni eklediği arı ürünlerini özel bir sette buluşturdu.

Harrem Arı Poleni, Harrem Propolis Ekstrat ve Harrem Bal+Polen Arı Sütü, içeriğindeki antioksidan bileşenleri sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirerek enerjik kalmanıza yardımcı olacak. Anadolu arılarından elde edilen Harrem Propolis ürünleri alkol içermiyor. 2 yaş üzerindeki çocuklarınızda da güvenle kullanabileceğiniz Harrem Propolis Serisi, özellikle kış aylarında en büyük destekçiniz olacak.

Harrem Arı Poleni
Harrem Arı Poleni, antioksidan bileşenleri ile bağışıklığınızı güçlendirerek enerjinizin yükselmesine yardımcı olur. Düzenli kullandığında sindirim sisteminin sağlıklı çalışmasını destekler.

Harrem Propolis Ekstrat
Sabah açken tüketilmesi tavsiye edilen ve alkol içermeyen Harrem Propolis Ekstrat, bağışıklığı güçlendirici ve antioksidan etkisiyle virüs, bakteri ve mantarlara karşı koruma sağlar. Kolesterol seviyesini korumaya yardımcı olan Harrem Propolis Ekstrat, cilt tahrişi ve yanık gibi sorunların giderilmesinde de destekleyicidir.

Harrem Bal+Polen Arısı Sütü
Sabah açken tüketilmesi tavsiye edilen Harrem Bal+Polen Arı Sütü, içeriğindeki A, B, C, D, E ve K vitaminleri ile bağışıklık sisteminin güçlü kalmasına yardımcı oluyor. Astım ve bronşit hastalıklarının etkisini hafifletilmesini desteklerken enerjinizi de yükseltiyor.

2 yaş üzeri çocuklarınızda da güvenle kullanabileceğiniz Harrem Propolis Serisi, özellikle kış aylarında en büyük destekçiniz olacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"