Hassas ve onarıma ihtiyacı olan ciltler için geliştirilen Eau Thermale Avène Cicalfate + Cream, onarıcı, cilt bariyerini yenileyici ve yatıştırıcı etkisi sayesinde cildin nem dengesini korurken daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını da sağlıyor.

Hassas ve toleranssız ciltler, normal ciltlere oranla iç ve dış faktörlere karşı çok daha fazla tepki göstermeye meyillidir. Cilt yapısına uygun, doğru ürün seçimi, ciltteki rahatsızlıkları gidermede ve daha konforlu bir cilde sahip olmada çok önemli.

İçeriğinde bulunan C+-Onarıcı™ ile cildin doğal bariyerinin yenilenmesine ve onarılmasına yardımcı olan Cicalfate+ Cream, bakır sülfat ve çinko sülfat kombinasyonu sayesinde cildin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Avène Termal Su sayesinde ise, cildinizi hem yatıştırır hem de cildinizin doğal su rezervlerini yenileyerek onarılmasına destek oluyor.

Dermatologlar ve eczacılar tarafından önerilen Cicalfate Cream+, su bazlı yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emilir, yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Bebek, çocuk ve yetişkin kullanımına uygun olan ürün, bebeklerin bez bölgesinde, iyileşmekte olan bölgelerde ve minör dermatolojik işlemlerden sonra yatıştırıcı ve rahatlatıcı etki sunan Cicalfate+ Cream kullanılabilir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"