Türkiye’nin sevilen atıştırmalık markası Saray Bisküvi’nin çocuk kategorisi markası Vovo, yeni ürünleri “Vovo Oyuncaklı” ve “Vovo Pop”u tüketicilerinin beğenisine sundu. Maceracı ve eğlenceli Vovo maymunu bu kez renkli ve farklı oyuncakları ile çocukların yine vazgeçilmezi olacak.

Türkiye’nin sevilen atıştırmalık markası Saray Bisküvi’nin çocuk kategorisi markası Vovo iki yeni ürününü piyasaya sürdü. Sevimli maymun Vovo bu kez “Vovo Oyuncaklı” ve “Vovo Pop” ürünleri ile çocuklar ile buluştu.

Vovo Oyuncaklı sütlü krema ve kakao kreması üzerinde eğlenceli ve renkli drajeleri birleştiriyor. Ayrıca içerisinde çocukları birbirinden farklı ve renkli oyuncaklar bekliyor. Vovo Pop ise lezzet şöleni sunan çıtır çubuk krakerler ile patlayan şekerli kremayı bir arada sunuyor.

Vovo’nun çocukları sonsuz eğlenceye davet eden çikolata kaplı, içi süt kremalı keki Vovo Fun, petibör bisküvi ve çikolatanın mükemmel uyumu Vovo Art ve içi süt kremalı, dışı çikolatalı ve rengarenk draje kaplı kakaolu bisküvi Vovo Pool ürünleri de Türkiye genelindeki seçkin zincir mağazalar ve süpermarketlerde satışa sunuluyor.

Yorum Gönder

one × three =