Divan Grubu otelleri ve ziyafet birimleri geniş menüleri, eşsiz sunumlarıyla iftar buluşmalarına ev sahipliği yapıyor. Ramazan ayının bereketli sofralarını sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için lezzet dolu menüler hazırlayan Divan Otelleri, her damak tadına uygun set menülerinin yanı sıra açık büfe seçenekleri de sunuyor.

Divan Grubu otelleri, geleneksel Türk mutfağının en özel lezzetlerini bir araya getirdiği ramazan ayında özel set menüleri ve açık büfe seçeneğiyle misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunuyor. Ramazan ayına özel hazırlanan geniş menüleri ve eşsiz sunumlarıyla hem misafirlerine hem de misafirlerin iftar davetleri için farklı lezzetleri aynı anda tatma imkânı tanıyor.

Divan İstanbul’da Ramazan Ayı’na özel lezzetler
Divan Grubu’nun amiral gemisi Divan İstanbul otelin içerisinde yer alan restoranda, usta şefler tarafından hazırlanan iftar sofraları açık büfe ve geleneksel iftar lezzetleriyle buluşuyor. Açık büfe olarak servis edilen iftar menüsü kişi başı 2.850 TL’ye sunuluyor. Eşsiz lezzetleri ve ayrıcalıklı hizmetiyle misafirlerine daima özel hissettiren Divan İstanbul’daki iftar buluşmaları hakkında bilgi ve rezervasyon detaylarına 0212 315 55 76 numaralı telefondan ulaşılabilir.

Divan İstanbul City’de haftanın her gününe özel menü
Divan İstanbul City’de, şeflerin özenle hazırladığı ramazan ayına özel iftar menüleri haftanın her günü için ayrı olarak hazırlanıyor. Divan İstanbul City’de, her damak zevkine hitap eden geniş menü seçeneği, iftar buluşmalarında özel lezzetlerle dolu bir deneyim sunuyor. Bilgi ve rezervasyon detaylarına 0212 337 49 00 numaralı telefondan ulaşılabilir.

Divan Ankara ve Divan Çukurhan’ın iftar menüsü misafirlerle buluşuyor
Ankara’nın en merkezi ve en modern bölgesinde yer alan Divan Ankara’da her damak tadına uygun iftar menüleri Divan şefleri tarafından özenle hazırlandı. Açık büfe geleneksel iftar lezzetleri Divan Ankara’da rezervasyonlarınızı önceden yaparak, sevdiklerinizle birlikte keyifli bir iftar deneyimine ortak olabilirsiniz. Divan Ankara bilgi ve rezervasyon için 0312 409 30 00 ulaşılabilir.

Tarihi dokusuyla şehrin göz bebeğinde yer alan Divan Çukurhan’da da birbirinden özel iftar menüleri Safranhan Brasserie’de sizleri bekliyor. Çukurhan’da iftar rezervasyonu için 0312 306 64 00 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

Divan Gaziantep’ten özel menü
Şehrin geleneksel ruhunu yakalayan Divan Gaziantep, misafirlerine unutulmaz bir Ramazan ayı yaşatıyor. Ramazan ayında iftar sofrasını sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için birbirinden leziz menüler hazırlayan Divan Gaziantep’te, haftanın her günü için ayrı iftar menüleri hazırlanıyor. Bilgi ve rezervasyon için 0342 999 13 33 numaralı telefondan ulaşılabilir.

Divan Adana’da Açık Büfe İftar
Divan Adana, Ramazan ayına özel birbirinden leziz menüler hazırladı. Ramazan ayının olmazsa olmaz tatlarının bir araya geldiği ve her gün değişen açık büfe iftar menüsü ve set menülerini misafirleriyle buluşturuyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0549 820 46 10 numaralı telefondan ulaşılabilir.

Divan Bursa’da iftar sofraları hayat buluyor
Ramazan ayına özel hazırladığı lezzetli iftar menüsü seçeneğiyle misafirlerini karşılıyor. Divan şeflerinin ellerinden çıkan özel iftar menüleri ile Divan Bursa hem gözlere hem damaklara hitap ediyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0224 265 10 00 numaralı telefondan ulaşılabilir.

Divan Mersin’de lezzetli iftar sofraları
Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden seçilen ve sofralarımızın baş tacı olmuş yemekleri bir araya getiren Divan Mersin, haftanın her günü için ayrı hazırlanmış iftar menüsüyle, misafirlere lezzet şöleni yaşatacak. Divan Mersin, Roof 14 Restoran’da şık sunumuyla da hem gözlere hem damaklara hitap ediyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0549 798 15 91 numaralı telefondan ulaşılabilir.

Ege’nin incisi Bodrum’da yer alan Divan Bodrum, İstanbul’a yakın
lığıyla dikkat çeken Divan Çorlu ve ticaret ve kültür merkezi Erbil’de, Divan Grubu’nun özel konseptli oteli Divan Erbil de misafirlerini iftar buluşmaları için bekliyor.

Divan Grubu, etkinlik mekanlarında da misafirlerini ağırlıyor
Boğaziçi’nin eşsiz manzarasına sahip ve incelikle restore edilmiş özel mimarisi ile Divan Kuruçeşme, kurumsal ağırlamalar için Ramazan ayının vazgeçilmez sofralarına ve buluşmalarına ev sahipliği yapıyor. İstanbul’un tarih ve doğa ile iç içe olan semti Kadıköy’de bulunan Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz ve Haliç kıyısında Rahmi M. Koç Müzesi içerisinde bulunan Halat by Divan’da özel iftar menüleri ile ideal bir seçenek oluşturuyor.

Divan Grubu Otelleri Ramazan Bayramı’na Hazır
Kusursuz hizmet anlayışıyla hizmet veren Divan Grubu otelleri, Ramazan Bayramı tatilini fırsata dönüştürmek isteyen misafirlerini bekliyor. Ramazan Bayramı’na özel olarak hazırlanan konaklama fırsatıyla misafirlerine unutulmaz bir tatil yaşatacak olan Divan Grubu otelleri, her bu bayramın uğrak noktası olmaya aday.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"