Her yıl 16 Ocak, hijyenin insan hayatındaki önemine dikkat çekmek için Dünya Hijyen Günü olarak kutlanıyor. Özellikle doğdukları dönem mikroplara karşı savunmasız kalan bebekler için hijyen en önemli unsurların başında geliyor. Bebeklerinin sağlığını her şeyden çok önemseyen ebeveynler, beslenme sürecindeki hijyen konusunda da oldukça hassasiyet gösteriyor. Bebeklerin beslenme sürecinde kullandığı gereçlerin temizliğini sağlayan Weewell sterilizatörleri, hijyenik bir çözüm sunarak anne ve babaların yardımına koşuyor.

Özellikle ilk aylarda bağışıklık sistemleri tam olarak gelişmeyen bebekler, mikroplara karşı daha savunmasız kalıyor. Yaşadığımız dünyaya alışkın olmayan bebeklerin bakterilere ve mikroplara karşı hassasiyeti düşünüldüğünde özellikle beslenme ihtiyaçlarının karşıladığı gereçlerin temiz ve steril olması büyük önem taşıyor. Bebek elektroniği alanında dünyanın önde gelen markalarından Weewell, kaliteli ve kullanım kolaylığı sağlayan sterilizatörleri ile bebeklerin beslenmesinde kullanılan biberon, emzik, kaşık ve mama kabı gibi gereçlerinin hijyenini sağlayarak ebeveynlerin evdeki en önemli yardımcılarından biri oluyor.

Pandemi dönemiyle birlikte artan hijyen hassasiyeti konusunda da ebeveynlere büyük kolaylık ve konfor sağlayan sterilizatörler, beslenme eşyalarını mikroplardan tamamen arındırıyor. Mikroplara karşı yeterli savunma mekanizması olmayan bebekleri sterilizatör cihazları ile güvenle koruyan Weewell, 16 Ocak Dünya Hijyen Günü’nde beslenme gereçlerindeki hijyenin önemine dikkat çekiyor.

Bebek beslenme gereçleri artık daha hijyenik
Mikrop, bakteri ve virüslerden arındırma işlevi gören sterilizatörler, bebeklerin sağlıklı koşullarda beslenmesine olanak tanıyor. Otomatik sabit sıcaklı teknolojisi ile hızla ısınarak uzun süreli yüksek hijyen sağlayan Weewell WSB160 Sterilizatör, geniş iç haznesi ve küçük parçalara özel raf ünitesi sayesinde her boydaki mama kabını, biberonu ve emziği aynı anda steril edebiliyor. 8 biberona kadar kapasiteye sahip olan sterilizatör; pratik, güvenli ve rahat bir kullanım sağlayarak ebeveynlerin hayatını kolaylaştırmaya yardımcı oluyor.

WSB160 ile tam koruma sağlayın!
Fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan WSB160 Kurutuculu Sterilizatör ve Mama Isıtıcısı, maksimum seviyede hijyen sağlamasının yanı sıra kurutma işlevi ile de tüm beslenme gereçlerinin kullanıma hazır bir şekilde işlem görmesini sağlıyor. BPA’ya karşı özellikle test edilen WSB160 Sterilizatör, dijital ekranı sayesinde rahatlıkla programlanarak işlem süresinin takibini de kolaylaştırıyor. İhtiyaç duyduğunuz tüm gereksinimleri tek bir cihazda toplayan Weewell sayesinde bebeğinizin mamasını ısıtmak veya yumurta haşlamak için farklı bir cihaz almanıza gerek kalmıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"