Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta, en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın dünyaya geldikleri o gün ilk hediyelerini seçmeniz için Bebek – Çocuk Koleksiyonu hazırladı. Onlara ömür boyu şans getirmesi için hediye edebileceğiniz, birbirinden güzel ve anlamlı bebek iğneleri ile bilekliklerden oluşan koleksiyon parçalarıyla en güzel “hoş geldin” hediyesini siz verin.

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın dünyaya geldikleri o gün, hepimiz için unutulmazdır. Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta da bu unutulmaz günde, bebeklerimiz için birbirinden güzel ve anlamlı iğneler tasarladı. İster kendi bebeğinize isterseniz sevdiklerinizin bebeklerine verebileceğiniz en güzel “hoş geldin” hediyesi olan bebek iğneleri, onlara ömür boyu şans getirecek ilk mücevherleri de olacak.

Güzellik ve sevimliliklerine ışık katacak
Ariş Pırlanta’nın Bebek – Çocuk Koleksiyonu’ndaki parçalar, birbirinden farklı motifleri ile her zevke hitap ediyor. Pırlantalı iğnelerden sevimli bilekliklere farklı ürünlerden oluşan Ariş Pırlanta Bebek – Çocuk Koleksiyonu, en kıymetlilerinizin güzelliğine ve sevimliliğine ışık katacak.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan Ariş Evlilik Koleksiyonu ve tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"