30  yılı aşkın tecrübesiyle dünyaca ünlü profesyonel kozmetik ve güzellik markalarını bünyesinde bulunduran İnanır Group, Almanya’nın önde gelen markalarından olan Regulat’ın güzellik içeceği Regulatpro® Hyaluron’u Nubia mağazalarında satışa sundu…

Güzellik içeceği Regulatpro® Hyaluron ile bedeninize ihtiyacı olan hyaluronik asidi sağlayarak yaşlanma belirtilerinizi geciktirerek, cildinizi daha parlak ve ışıltılı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Ürün, organik güzelleşme süreçlerini destekleyen; doğal C vitamini, silisik asit, biotin, çinko ve hyaluronik asit içeren gıda takviyesi sunuyor. C vitamini, oksidatif süreçlerden dolayı erken yaşlanmayı önleyerek ve kolajen oluşumuna yardımcı oluyor.

Silisik asit cildin yapısının dengelenmesine yardımcı olurken, güzellik vitamini olarak adlandırılan, H ve B7 vitamini olarak da bilinen Biotin cilt güzelliğini korumak için önemli rol oynuyor. Çinko da cildi yeniler ve güzelleştirir.

Vegan hyaluronik asit cildin nem seviyesini korur.

Kullanım şekli
Her bir Regulatpro Hyaluron kutusunda 20 adet 20ml’lik şişe bulunuyor. Günde 1 kez 20 ml’lik ürünü tercihen sabah aç olarak ya da her hangi bir öğünde içebilirsiniz. Regulatpro Hyaluron’u isterseniz şişesindeki sade haliyle veya su ya da dilediğiniz herhangi bir meyvenin suyuna karıştırarak kokteyl formunda tüketebilirsiniz. Hyaluron rezervlerinin uzun süreli doldurulması için, içeceği 60 gün boyunca kullanmanızı öneririz. Bu süreden sonra olumlu sonuçları sürdürmek için her 2-3 günde bir 1 şişe ile devam edebilirsiniz.

Hipoallerjen yapısıyla alerjik kişilerin de kullanımına uygun olan, herhangi bir yan etkisi ve komplikasyonu bulunmayan Regulatpro Hyaluron ile yaşlanma belirtilerini geciktirip canlanmış pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"