İçilebilir Güzellik Ürünü: “Naara” … Yenilikçi gıda takviyeleri ve cilt bakım ürünlerini distribütörleri aracılığı ile kullanıcılarının beğenisine sunan Jeunesse Global, günlük beslenme takviyesi Naara ile cilt, tırnak ve saç sağlığını korumaya destek oluyor. İçeriğindeki C vitamini, balıktan elde edilen 5000 mg hidrolize kolajen, 6 çeşit kırmızı meyve, 7 ayrı vitamin ve mineral içeriği ile Naara, cilt bakımı rutininin bir parçası oluyor.

Cildimiz her on yılda bir mevcut kolajenin %30’nu kaybediyor. Özellikle ilerleyen yaşlarda başlayan kolajen ve elastin kaybı ise cildin mat, donuk ve sarkık görünmesine neden oluyor.

Naara’nın içeriğindeki 5000 mg hidrolize kolajen, vücuda kolajen desteği sağlarken, C vitamini ile de cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen oluşumuna katkıda bulunur.

İçerdiği açai berry, yaban mersini, nar ve kiraz gibi kırmızı meyveler ile de vücudu destekleyerek, keyifli bir içim sunar.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"