“11 ayın sultanı” olarak anılan ramazan, 11 Mart’ta başlıyor ve 9 Nisan’a kadar sürecek. Four Points by Sheraton İstanbul Kağıthane, ramazan boyunca kuracağı iftar sofralarıyla akşamınıza huzur katacak. Otelin seçkin restoranı PaperHouse’un deneyimli şefleri tarafından özenle hazırlanan iftar yemeği, ramazanın tadını sevdikleriyle çıkarmak isteyenleri bekliyor.

Bereket ve huzurun ayı ramazan, 11 Mart’ta başlayacak. 9 Nisan’da sona ererken yerini bayram heyecanına bırakacak. Four Points by Sheraton İstanbul Kağıthane, ramazan boyunca keyifli iftar sofralarına ev sahipliği yapacak. Sevdikleriyle lezzetli bir iftar sofrasında bir araya gelmek isteyenleri bekleyen otel, huzurlu atmosferi ve kaliteli hizmetiyle gününüzü güzelleştirecek.

Deneyimli şeflerden lezzetli ve sağlıklı sofralar
“11 ayın sultanı” olan ramazan, yardımlaşma, sabır ve hoşgörü gibi değerleri bir kez daha hatırlatırken, aile ve dostlarla özel sofraların kurulduğu bir dönem. Four Points by Sheraton İstanbul Kağıthane’nin seçkin restoranı PaperHouse da sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz iftar yemeğinde sizin için lezzetli ve sağlıklı sofralar kuruyor. PaperHouse’un deneyimli şefleri tarafından hazırlanan sağlıklı yemekler ramazanınızı tatlandıracak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"