Beyaz Kağıt’tan Dünya Hijyen Günü’ne özel hediye ve kaçırılmayacak kampanyalar… Beyaz Kağıt’ın sevilen markaları Peros ve Asperox, 16 Ocak Dünya Hijyen Günü’nü fırsat dolu kampanya ve sürprizlerle karşılıyor. Günün anlam ve önemine özel sürpriz hediyeler ve indirimler Hepsiburada, Yemeksepeti Banabi İstegelsin ve Migros Hemen’de.

Temizlik ürünleri sektörünün en çok tercih edilen markaları Peros ve Asperox, tüketicilerini Dünya Hijyen Günü’ne özel, fırsat dolu kampanyalarla buluşturuyor. Kampanya kapsamında 16 Ocak tarihinde alışveriş yapan ilk 5.000 kişiye Asperox Sarı Güç, Migros Hemen’de ücretsiz olarak tüketicisiyle buluşacak.

Kampanya, hediyelerin yanı sıra Yemeksepeti Banabi, İstegelsin ve Hepsiburada alışverişlerinde avantajlı indirimler de sunuyor.

Dünya Hijyen Günü’nde İstegelsin’den 250 TL’lik alışveriş yapan herkes, Peros 4 Kg Ultra Çamaşır Suyu’nu 1 TL’ye satın alma ayrıcalığı yakalayacak. 14-15 Ocak tarihlerinde Hepsiburada’dan 150 TL alışveriş yapacaklara ise Asperox Sarı Güç ve Ultra Kireç Pas Sökücü Mavi Güç bir arada sadece 10 TL olacak. 16 Ocak tarihinde, Hepsiburada’da seçili Peros ürünleri %40, Yemeksepeti Banabi ve İstegelsin’de tüm Peros markalı ürünler %20 indirim ile satışa sunulacak.

Asperox, tüm yüzeylerdeki yağı ve kiri sadece 5 saniyede temizleyen Sarı Güç ile piyasaya çıktıktan çok kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin en çok tercih edilen sprey temizlik markası oldu. Peros ise çamaşır, bulaşık, sert yüzey ve kişisel bakım ürünleriyle bugün her 10 kişiden 9’unun memnun kaldığı temizlik markası olarak rakiplerine meydan okuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"