Her öğretmen mükemmeldir diyemeyeceğim, her biri bana çok şey kattı da.

Ama ben bazı öğretmenlerimi çok sevdim, onlarla hala görüşüyor olmak, sohbet etmek keyifli. Her birinin karakteristik özellikleri vardı. Ortak noktaları öğretmeye meraklı yapılarıydı ama. ”

Büyüyünce ne olacaksın?” dediklerinde hiçbir zaman öğretmen olacağım demesem de,saygı duydum ben bu mesleğe hep. Fiş defterimi hala saklarım, ilk yazı defterimi de.

Çizdiğim şekillerden harfler yapmayı öğreten ve sonrada bu cümleleri bana kurmamda yardımcı olan öğretmenlerime teşekkür ederim.

İlkokul öğretmenim Ensar Yazar, Ortaokulda İnkılap Tarihi dersimize giren Seda Karaboğa, Lisede Edebiyat dersime giren Neslihan Bayram Yavuz ve Üniversite de Reklamcılık dersime giren Sercan Karabatak Hocam’a sonsuz sevgiler…

Atanamayan ve heyecanla “Öğretmenim, bu özel gününüz kutlu olsun!” cümlesinin kendisine kurulmasını heyecanla bekleyen öğretmen adayı mezunlarla birlikte, Atatürk’ü öğretmeyi kendine ilke edinmiş, meraklı, araştıran, eğiten, tüm öğretmenlerimizin ÖĞRETMENLER GÜNÜ’nü kutlarım.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"