Mahallenizin pizzacısı Domino’s’un en sevilen, en beklenen, en özlenen günleri başladı. 16-26 Haziran arasındaki Türkiye Pizza Günleri boyunca Evlere Servis’te büyük boy tüm pizzalar, Beklemeden Gel Al’da 2 adet orta boy tüm pizzalar 74,99’a mükellef Domino’s sofralarında! Bu fırsatı kaçırma!

Domino’s Türkiye Pizza Günleri boyunca tüm pizzalar tek fiyata… Dilediğin pizzayla günün keyfini yakala… Türkiye’de evlere servisin öncüsü Domino’s efsanevi Türkiye Pizza Günleri başladı. Domino’s severlere ilk ısırıkta mutluluk vaat eden tüm pizzalar, 16-26 Haziran arasındaki Türkiye Pizza Günleri’nde tek fiyata!

Dopdolu Extra’dan Ocakbaşı’na, Callypso’dan Mangal Sucuklu’ya, Fit & Fresh’ten Ballı Hardallı Tavuklu’ya, Vegi’den 12 malzemeli Bol Malzemos’a, Extravaganza’dan Italiano’ya,

Kantin Pizza’dan Favori İkili’yi dilediğiniz çeşit pizza isterseniz kapınızda, isterseniz mahallenizin Domino’s’unda! Hem cepleri hem damakları şenlendirecek fıırsat ve lezzet dolu Domino’s Türkiye Pizza Günleri boyunca Evlere Servis’te büyük boy tüm pizzalar, Beklemeden Gel Al’da 2 adet orta boy tüm pizzalar sadece ve sadece 79,99’a! Günün keyfini yakala…

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"