Yılın en büyüleyici gecesine saatler kaldı. Bu özel gecede göz alıcı bir görünüme sahip olmak, tüm kadınların en büyük arzusu! Yılbaşında parıldayan bir ciltle etkileyici görünerek, etrafınıza yeni yılın ışıltısını saçabilirsiniz. Güzellik trendlerine yön veren L’Oréal Paris, etkili ürünleriyle sizi yılbaşı gecesine hazırlıyor.

L’Oréal Paris Midnight Serum ile cildiniz siz uyurken yenilensin!
Yılın en özel anına Midnight Serum ile hazırlanabilir; milyonlarca hücrenin yenilenmesini hızlandıran ürün sayesinde daha canlı, parlak, aydınlık, genç ve sıkı bir cilt görünümü elde edebilirsiniz. Gece rutininizin ertesi sabahında, cildi yoğun şekilde nemlendiren ve güne dinlenmiş görünen bir cilt ile uyanmanızı sağlayan Midnight Serum, düzenli kullanımda 1 haftada cilde daha genç, parlak ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Etkisi klinik olarak kanıtlanan ve dermatologlar tarafından onaylanan Midnight Serum’u hem gece hem gündüz cilt bakım rutininize dahil edebilirsiniz.

Yılbaşında parlak ve pürüzsüz cilt görünümü için: Revitalift %5 Saf Glikolik Asit Peeling Etkili Tonik
Yeni yılda ışıltıyla parlamak, sadece 30 saniyede* parlak ve pürüzsüz bir görünüm elde etmeye ne dersiniz? İçeriğinde %5 saf glikolik asit ve karpuz özü bulunan Revitalift %5 Saf Glikolik Asit Peeling Etkili Tonik, sadece 30 saniyede* parlak ve pürüzsüz bir cilt görünümü elde etmenizi sağlıyor. Günlük kullanıma uygun ve hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanabileceği Revitalift %5 Saf Glikolik Asit Peeling Etkili Tonik, 4 hafta kullanımdan sonra cilt kusurlarının görünümünü, 8 hafta kullanımdan sonra koyu lekelerinin görünümünü azaltıyor. Revitalift %5 Saf Glikolik Asit Peeling Etkili Tonik’i cildi temizledikten sonra nemlendirmeden önce kullanabilir, sabah ve akşam bir pamuk yardımıyla uygulayabilirsiniz. Sabahları kullandıktan sonra en az SPF 30 olan bir krem kullanmayı ve kullanmadan önce ürünü çalkamayı unutmayın.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"