Türkiye’nin en sevilen çamaşır bakım markalarından Yumoş, geliştirdiği Yumoş Uzman Kırışıklık Karşıtı ürünüyle giysilerin daha kolay ütülenmesini sağlıyor. İçeriğindeki Pro-Soft teknolojisi ile giysilerinizin ilk günkü görünümünü ve yumuşaklığını koruyan Yumoş Uzman Kırışıklık Karşıtı ile giysileriniz kırışık değil çok şık!

20 yıldır giysilerin yumuşaklığını, canlılığını ve bakımını üstlenen Yumoş, çabuk kırışan ve zor ütülenen giysiler için Yumoş Uzman Kırışıklık Karşıtı ürününü geliştirdi. Yenilenen ambalajı ve Pro-Soft teknolojisi içeren özel formülü sayesinde Yumoş Uzman Kırışıklık Karşıtı, kumaşların liflerini sararak giysilerin daha az kırışmasını ve daha kolay ütülenmesini sağlıyor. Üstelik daha kalıcı kokusuyla giysilerinize uzun süren ferahlık sağlıyor. Kumaş Uzmanları tarafından özel olarak geliştirilen içeriği sayesinde giysilerinizin ilk günkü canlılığını ve yumuşaklığını koruyor.

Kırışıklığa karşı Yumoş’un en iyisi
Kadınların giysi bakımı sırasında en çok zorluk yaşadığı konular arasında ütü yapmak yer alıyor. Yumoş Uzman Kırışıklık Karşıtı, ütü yapmayı daha kolay hale getirirken; giysilere ihtiyaç duyduğu bakımı sağlıyor. Aynı zamanda içerdiği Pro-Soft teknolojisi ile giysilerinize ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor.

Yumoş Uzmanserisinin Pro-Color teknolojisi içeren Renk Koruma, Pro-White teknolojisi içeren Beyaz Korumave Pro-Soft teknolojisi içeren Kırışıklık Karşıtıolmak üzere üç çeşidi bulunuyor.

Yorum Gönder

16 + 12 =