Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki, minyon kadınlara özel yeni ev giyim koleksiyonunu kullanıcıların beğenisine sundu. Mint renginin ağırlıklı olarak kullanıldığı koleksiyonda minyon kadınların vücut tiplerine uygun pijamalar yer alıyor, pijamaların paça kısaltma derdi sona eriyor.

Minyon vücut yapısı, standart beden kıyafetlerde bile terzi ihtiyacına sebep oluyor. LC Waikiki, yeni Minyon Koleksiyonu ile kadınları bedenlerine en uygun ve en rahat ev giyim ürünleri ile bir araya getiriyor, ürünlerin boyunda herhangi bir değişiklik yapmaya gerek kalmadan kullanılabilmesini sağlıyor. Minyon Koleksiyonunda XS’dan 2 XL’a kadar farklı bedenlerde ürün yer alıyor.

Ağırlıklı olarak mint renklerinin kullanıldığı pijama koleksiyonu kullanım kolaylığı sağlarken rahatlığı ve şıklığı ile de dikkat çekiyor. Koleksiyondaki ürünler puantiye ve çiçeklerle süslenen tasarımları ile öne çıkıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"