Etkinlik endüstrisinde nitelikli ve ses getiren projelere imza atan Dream Sales Machine’in gerçekleştirdiği Türkiye’nin marka festivali Coffee Festival’ler, Bodrum ve İzmir’in ardından şimdi de İstanbul ve Diyarbakır için geri sayıyor.

Dream Sales Machine tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin marka festivali konumunda bulunan kahve festivalleri kapılarını ilk kez Bodrum ve İzmir’de açarken, 2022 festival takviminde sırada 23-24-25 Eylül’de Ankara’da düzenlenen festival, 6-9 Ekim’de İstanbul Coffee Festival ve 28-29-30 Ekim’de ise Mezopotamya Coffee Festival ve Fuarı olarak devam edecek.

İstanbul’daki kahve tutkunları  8. kez 6-9 Ekim tarihleri arasında İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta buluşacak. Mezopotamya’nın ilk kahve festivali ise 28-29-30 Ekim 2022 tarihlerinde Alz Diyarbakır Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Dream Sales Machine Başkanı Alper Sesli, Bodrum ve İzmir’in ardından heyecanla diğer festivaller için çalıştıklarını belirterek, “Sırada Ankara, İstanbul ve Diyarbakır festivallerimiz var. Yeni ve yenilikçi festivallerle sektörü geliştiriyoruz. Etkinlik endüstrisinde yine fark yaratacağımız festivallerimiz için geri sayımdayız artık. Kahve festivalleri kahve endüstrisinde dünyanın en büyük life style etkinliği olarak kabul ediliyor. Bu yıl Ankara’da altıncı, İstanbul’da sekizinci kez ve Mezopotamya’nın büyülü toprakları olan Diyarbakır’da ise ilk kez hem kahve profesyonellerini fuarda hem de kahveseverleri festivalimizde buluşturacağız” dedi.

Biletler https://www.dsmbilet.com/ adresinde satışa sunuluyor.

Yorum Gönder

one × 4 =