Tchibo, bu yıl 6’ncısı düzenlenecek olan Istanbul Coffee Festival’de gerçek kahve lezzetini kahve tutkunlarıyla buluşturacak. 19-22 Eylül tarihleri arasında Küçükçiftlik Park’ta yapılacak olan festivalde Tchibo, kahveyi premium tatta içmeyi sevenlerin markası Davidoff’un kahve çeşitlerinin yanı sıra en beğenilen kahvelerini ve “Kahve Aşkı Koleksiyonu”nu da ziyaretçilerle buluşturacak. Ayrıca “Davidoff Café ile filtre kahve demleme teknikleri” workshopu da gerçekleşecek.

Festivalde Doğu Afrika ve Latin Amerika’dan özenle seçilen, en kaliteli Arabica kahve çekirdekleriyle üretilmiş Davidoff Café çeşitlerini deneyimleme imkanı sunan Tchibo, “Kahve Aşkı Koleksiyonu” için tasarladığı telefon kapağı, defter, fincan, tişört ve termos gibi kahve temalı ürünlerini de sergileyecek.

Festivalde Tchibo’nun deneyimli baristaları tarafından hazırlanacak olan kahveler, ziyaretçilerin beğenisine sunulurken, 21 Eylül Cumartesi günü, 11.00-11.45 saatleri arasında, Tchibo Master Barista Kağan Giritli de bir workshop düzenleyerek, Davidoff Café ile filtre kahve demleme tekniklerini festival katılımcılarıyla paylaşacak.

Tchibo İstanbul’dan sonra 27-29 Eylül tarihleri arasında Ankara Bilkent’te ve 11-13 Ekim tarihleri arasında da İzmir Arena’da Kahve Festivallerine katılarak, benzersiz kahve deneyimini yüzlerce kahve severle paylaşacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"