18 farklı lokasyonda hizmet veren “İyi Çalışanlar Ülkesi”, şube açılışlarına devam ediyor. Çalışmanın ve kapalı yerlerde durmanın zorlaştığı yaz aylarında çalışma ortamlarını sahile taşıyan Workinton, Muğla’da açtığı Workinton Akyaka Beach’ten sonra şimdi de İstanbul Kilyos’ta Workinton Burc Beach’in açılışını gerçekleştirdi.

2012 yılından bu yana çalışma kültüründeki dönüşüme ofis alanlarıyla liderlik eden Workinton, çalışma ortamlarına yenilerini de eklemek üzere yaz ofislerini açmaya başladı. Kilyos’ta Boğaziçi Üniversitesi’nin içerisinde yer alan Burc Beach artık Workinton’un çalışma ofisine de ev sahipliği yapıyor. 75 metrekarelik alana sahip olan Workinton Burc Beach, yazın sıcağında kapalı alanda çalışmak istemeyenler için cazip bir alternatif haline gelecek.

Home Office konseptini “beach office” konseptiyle değiştirmek isteyen Burch Beach ve Workinton, yeni sahil lokasyonuyla ortak çalışma ortamı kavramına yeni bir boyut getiriyor. Konforlu, hijyen koşulları sağlanmış deniz kenarına konumlanmış özel lounge alanlarında çalışabilecek Workinton üyeleri, toplantılarını da bu alanlarda gerçekleştirebilecek. Kesintisiz ve hızlı internet bağlantısına sahip olacak Workinton Burc Beach, yiyecek ve içecek servisiyle de keyifli bir çalışma ortamına dönüşüyor.

Güneş, deniz ve doğanın buluştuğu Kilyos’ta hem dinlenip hem de çalışmak isteyen üyeler, Workinton Burc Beach’e özel indirimli avantajlarla giriş yapabiliyor. Masmavi denizi ve altın kumlarıyla çalışma ortamını farklı bir boyuta taşıyacak Workinton Burch Beach, çalışma ortamına deniz havası getirmek isteyen üyelerini bekliyor.

Yorum Gönder

3 + seven =