Ramazan Bayramı’nda “İyilik Kutusu”nu Kahve Dünyası’nın tüm şubelerinden ve sanal mağazasından satın alarak, Türkiye’de Cerebral Palsy (CP) konusunda en geniş hizmet yelpazesine sahip ilk ve tek kuruluş olan Cerebral Palsy Türkiye’ye bağış yapabilirsiniz.

Kahve Dünyası’nın tüm şube ve sanal mağazasında bulunan ‘İyilik Dolu Çikolata’ kutularından satın aldığınız takdirde, Kahve Dünyası her bir çikolata için Cerebral Palsy Türkiye-Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’na bağışta bulunuyor. Web sitesi üzerinden vereceğiniz siparişlerde, bir fotoğraf ve mesaj ekleyebilir, hediyenize en değerli anılarınızdan birini de ekleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan mesajlı fotoğraf baskısı da kutuyla birlikte adresinize gönderiliyor.

Ayrıca sosyal medyada İyilik Dostu Çikolata’yla çekilen fotoğraflarınızı #iyilikdolucikolata etiketiyle paylaşıp bu kampanyaya destek olmaları için sevdiklerinizi çağırabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"