Seba Kimya tarafından üretilen SIR BIO bitkisel özlü jel bulaşık makinesi deterjanı, tüketicilerle buluştu. İnatçı lekelere karşı etkili temizlik sunan bu formül, içerdiği özel bio polimer ve beyaz sirke katkısıyla bulaşıklarda parlak temizlik sağlıyor ve kalıntı bırakmıyor. Doğal içeriğiyle yıkama sonrası makinede kötü koku oluşumunu ve ürünlerin üzerinde deterjan kalıntısını engelleyen jel formu, suda kolay eriyor. Mikroplastik oranı yüzde 0 olan ve bulaşıkların çizilmeden parlamasını sağlayan SIR BIO, tüketicilere etkili ve doğa dostu bir temizlik deneyimi sunuyor.

Seba Kimya, yenilikçi ve çevreci bir yaklaşımla, bulaşıklarınızı temizlerken doğal içeriklerle desteklenen bir çözüm sunuyor. SIR BIO bitkisel özlü jel bulaşık makinesi deterjanı hem içeriğindeki bitkisel özlerle lekesiz ve parlak temizlik sunuyor hem de yüzde 90’dan fazla bir oranda biyolojik olarak doğada çözünebiliyor.

SIR BIO, içeriğinde bulunan özel bio polimer ve beyaz sirke katkısıyla bulaşıkları parlak ve temiz tutarken, doğal içeriğiyle makinede oluşabilecek kötü koku oluşumunu da engelliyor. Ayrıca, jel formu sayesinde suyun içinde tamamen eriyerek çözülüyor ve bulaşıkların üzerinde deterjan kalıntısı bırakmıyor. Bu özelliklerinin yanı sıra, mikroplastik, klor, fosfat ve paraben içermeyen SIR BIO bitkisel özlü jel bulaşık makinesi deterjanı, doğal içerikleri ve etkili formülüyle bulaşıkları temizlerken çevreyi de koruyor. Seba Kimya’nın TÜBİTAK teknoloji ve yenilik destek programından yararlanarak geliştirdiği bu ürün, çevreci ve etkili formülüyle hayvanlar üzerinde test edilmeden geliştirilmesi ve vegan dostu olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Deniz kaplumbağalarının yaşam hakkına saygı çerçevesinde harekete geçen Seba Kimya, Deniz Kaplumbağaları Araştırma, Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi (DEKAMER) ile yaptığı iş birliği kapsamında, SIR BIO markalı tüm ürünlerin satışlarından elde edilen gelirin bir kısmını DEKAMER’e bağışlıyor. Siz de satın aldığınız her bir SIR BIO ürünüyle DEKAMER’e destek olabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"