Bugüne kadar annelerin ve bebeklerinin ihtiyaçlarına göre ürünlerini geliştiren, her zaman kalite ve konforu bir arada sunan ve anneler tarafından en çok tercih edilen bebek arabası markası Mamas&Papas, koleksiyonuna şimdiye kadarki en hafif, en kompakt ve şık tasarımı ile beklentileri fazlasıyla karşılayan Strada modelini ekledi.

Maksimum konfor deneyimi
Üstün özelikleri ile ebeveynlere ve bebeklerine konforlu bir sürüş deneyimi yaşatan yeni Strada, kademeli ve tam yatış özelliği sayesinde doğumdan itibaren kullanılabilme imkanı sunuyor. Ekstra konforlu destekleyici baş destek minderi ve omuz pedleri ile bebeğiniz dik konumda bile dış dünyayı rahatlıkla keşfedebiliyor.

Modern ve kompakt tasarım
Zarif hatları ile dikkatleri üzerine çeken Yeni Strada, saniyeler içinde tek elle katlanma özelliği ve geliştirilmiş süspansiyonlu teker sistemi ile ister şehirde, ister arazide pürüzsüz sürüş deneyimi yaşatıyor. Aynı zamanda adaptör ile kullanıldığında birçok global marka ana kucağı ile uyumlu olan Strada, tüm kompakt donanımlarıyla siz ebeveynlerin seyahatlerini kolaylaştırıyor.

Strada ile ilgili tüm sorularınız için @mamaspapas.turkiye sayfasına tıklayabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"