‘Sana Göre’ müziğin adresi Jolly Joker, ‘Moduna Göre’ konserleriyle yeni sezona hazır! Canlı müziğin vazgeçilmez adresi Jolly Joker, Temmuz ayından itibaren müzikal yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor. Jolly Joker Alaçatı, 7 Temmuz’da sahnesinde Yıldız Tilbe’yi ağırlayarak 2021 yaz sezonuna ‘merhaba’ diyecek. Jolly Joker Alaçatı ilerleyen günlerde de hazırladığı zengin programla yaz akşamlarını yıldızlar geçidine çevirecek.

2008 yılında İstanbul’da müzikal yolculuğuna başlayan canlı müziğin popüler adresi Jolly Joker, geçen yıllar içinde 10 şehirde 12 mekanla büyük bir aileye dönüştü. Farklı türlerin sevilen isimlerini sahnesinde ağırlayıp canlı konser deneyimini misafirlerine üst düzeyde yaşattı.

Jolly Joker, Temmuz ayında itibaren yeni kimliği ile yepyeni bir yolculuğa hazırlanıyor. ‘Sana Göre’ olan müziği bilen, ‘Moduna Göre’ olan müziğe programlarında yer veren Jolly Joker, sahnesini müzikal çeşitliliğe açarak bu alandaki öncü kimliğini de koruyor.

Temmuz ayında ilk olarak kapılarını Jolly Joker Alaçatı açacak, yaz boyunca özlenen sesleri, özlenen sahnesinde ağırlayacak. Müzikseverler yıldızların altında, hasret kaldığı canlı konserlerin keyfini doyasıya yaşayacak.

Farklı türlerin popüler isimlerini aynı çatı altında buluşturacak olan Jolly Joker Alaçatı’daki ilk konser 7 Temmuz Çarşamba akşamı gerçekleşecek. Türk pop müziğinin usta yorumcusu Yıldız Tilbe, sevilen şarkılarıyla sahnede olacak. 9 Temmuz’da Levent Yüksel, 10 Temmuz’da Gülşen ve 14 Temmuz’da yeniden Yıldız Tilbe konserine ev sahipliği yapacak olan Jolly Joker Alaçatı, Kurban Bayramı için de özel bir program hazırladı. Bayramın birinci günü olan 20 Temmuz’da Yeni Türkü-Cem Adrian-Emir Can İğrek konser verecek. 22 Temmuz’da Yıldız Tilbe, 23 Temmuz’da Levent Yüksel ve 24 Temmuz’da Gülşen’i izleyebilirsiniz. Konserlerin başlama saati 21.00

JOLLY JOKER ALAÇATI TEMMUZ PROGRAMI

7 Temmuz Çarşamba Yıldız Tilbe
9 Temmuz Cuma Levent Yüksel
10 Temmuz Cumartesi Gülşen
14 Temmuz Çarşamba Yıldız Tilbe
20 Temmuz Salı Yeni Türkü – Cem Adrian – Emir Can İğrek (Bayram Özel)
22 Temmuz Perşembe Yıldız Tilbe (Bayram Özel)
23 Temmuz Cuma Levent Yüksel (Bayram Özel)
24 Temmuz Cumartesi Gülşen (Bayram Özel)

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"