Moduna, havana, kafana tam da sana göre ve her tarzda konserlerin yer aldığı Jolly Joker’lerde ve sosyalleşmenin yeni durağı JJ Pub’larda “Sevgililer Günü”ne özel hazırlanan etkinlik ve konser takvimiyle müziğin ritmi aşkla atacak. Jolly Joker Vadistanbul, Jolly Joker Kartal İst-Marina ve Jolly Joker Kıyı İstanbul’un yanı sıra Bursa, Ankara, Adana, Mersin’nde yer alan Jolly Joker konser mekanlarında, Tuzla, Kıyı İstanbul, Gaziantep, Kayseri ve Adana’da yer alan JJ Pub’larda 14 Şubat Sevgililer Günü özel konserlerle 3 gece boyunca kutlanacak.

Şehrin kalbinde müziğe doyacağınız Jolly Joker Vadistanbul’da 11 Şubat Cuma Emir Can İğrek, 12 Şubat Cumartesi Hakan Altun, 14 Şubat Pazartesi Candan Erçetin’in vereceği Sevgililer Günü özel konseri olacak.

Anadolu yakasında özlenen konser havasını yaşatan Jolly Joker Kartal İst-Marina’da Sevgililer Günü Özel konserlerinde 11 Şubat Cuma Murat Dalkılıç, 12 Şubat Cumartesi Ayta Sözeri, 14 Şubat Pazartesi Merve Özbey sahne alacak.

İstanbul’un yeni çekim noktası olan, marina ve çarşı kısmı ile büyük bir alanda yer alan Jolly Joker Kıyı İstanbul’da 11 Şubat Cuma Hakan Altun, 12 Şubat Cumartesi Murat Dalkılıç, 14 Şubat Pazartesi Koray Avcı Sevgililer Günü Özel konserleri gerçekleşecek.

Jolly Joker Adana’da 11 Şubat Cuma Gülşen, 12 Şubat Cumartesi Derya Bedavacı, Jolly Joker Mersin’de 11 Şubat Cuma Derya Bedavacı, 12 Şubat Cumartesi Gülşen, Jolly Joker Ankara’da 12 Şubat Cumartesi Emir Can İğrek, 13 Şubat Pazar Melek Mosso, 14 Şubat Pazartesi Simge, Jolly Joker Bursa’da 11 Şubat Cuma Yaşar, 12 Şubat Cumartesi Simge Sevgililer Günü Özel konserleri ile sahne de olacak.

Dünya mutfağından lezzetleri, özel performans ve disiplinler arası etkinlikleriyle her gün ‘bir başka’ geçen sosyalleşmenin yeni durağı JJ Pub’larda da güne özel konserler yer alıyor. JJ Pub Tuzla’da Gökhan Yeniada, JJ Pub Gaziantep’te Arzu Akdaş, JJ Pub Kayseri’de Fatma Baba, JJ Pub Adana’da Dilan Bilmez, JJ Pub Kıyı İstanbul’da Özge Öztimur 14 Şubat’ta Sevgililer Günü’ne özel konserleriyle yer alacak.

2008 yılında İstanbul’da yolculuğuna başlayan ve 10 şehirde 12 mekanla büyük bir aileye dönüşen canlı müziğin adresi Jolly Joker tüm şubelerinde instagram sayfasındaki takipçilerine sevdikleri bir arkadaşı ile Sevgililer Günü’nde davetli olarak katılma şansı sunuyor.

Jolly Joker Vadistanbul
11 Şubat Cuma 21:00 Emir Can İğrek Sevgililer Günü Özel
12 Şubat Cumartesi 21:00 Hakan Altun Sevgililer Günü Özel
14 Şubat Pazartesi 21:00 Candan Erçetin Sevgililer Günü Özel

Jolly Joker Kartal İst-Marina
11 Şubat Cuma 21:00 Murat Dalkılıç Sevgililer Günü Özel
12 Şubat Cumartesi 21:00 Ayta Sözeri Sevgililer Günü Özel
14 Şubat Pazartesi 21:00 Merve Özbey Sevgililer Günü Özel

Jolly Joker Kıyı İstanbul
11 Şubat Cuma 21:00 Hakan Altun Sevgililer Günü Özel
12 Şubat Cumartesi 21:00 Murat Dalkılıç Sevgililer Günü Özel
14 Şubat Pazartesi 21:00 Koray Avcı Sevgililer Günü Özel

Jolly Joker Adana
11 Şubat Cuma Gülşen
12 Şubat Cumartesi Derya Bedavacı

Jolly Joker Mersin
11 Şubat Cuma Derya Bedavacı
12 Şubat Cumartesi Gülşen

Jolly Joker Ankara
12 Şubat Cumartesi Emir Can İğrek
13 Şubat Pazar Melek Mosso
14 Şubat Pazartesi Simge

Jolly Joker Bursa
11 Şubat Cuma Yaşar
12 Şubat Cumartesi Simge

JJ Pub Tuzla
14 Şubat Pazartesi Gökhan Yeniada

JJ Pub Gaziantep
14 Şubat Pazartesi Arzu Akdaş

JJ Pub Kayseri
14 Şubat Pazartesi Fatma Baba

JJ Pub Adana
14 Şubat Pazartesi Dilan Bilmez

JJ Pub Kıyı İstanbul
14 Şubat Pazartesi Özge Öztimur

Kapı açılış 21.00
Tüm konserlerin biletleri Jolly Joker gişesi ve Biletix’te

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"