Uykunun starı İDAŞ, “Klasik” yataklarıyla huzurlu ve konforlu bir uykunun anahtarını sunuyor. İDAŞ Klasik Pedli Yatak ve İDAŞ Altın Ortopedik Klasik Yatak, İDAŞ kalitesi ve üst düzey teknoloji ile vazgeçilmez bir uyku keyfi vaat ediyor.

Gündelik yaşamın içinde istemsizce üzerinize yüklenen negatif enerjiden, güzel bir uykuyla arınmak mümkün… Oxyon teknolojisiyle geliştirilen Klasik Pedli Yatak ile her güne yenilenerek başlayabilirsiniz. Klasik Pedli Yatak, fermuarlı tasarımı sayesinde kolayca çıkarılıp takılabilen ped ile hijyenik uyku devamlılığını koruyor. Vücut ağırlık dengenizi sağlayan HRS katmanları ve ısıl işlem ile tavlanmış çelik yaylardan oluşan yay sistemi sayesinde uyku konforunuzu artırırken Frame sistemi ile konforu uzun süre yaşatıyor.

Deliksiz bir uykunun yolunu açan İDAŞ Altın Ortopedik Klasik Yatak, hayatınıza değer katıyor. En güzel sabahlara uyanmanın anahtarı olan özel kumaş yapısı ile nemi emiyor, hızlı kuruma sağlıyor ve ferah bir uykuyla sizi ağırlıyor. Özellikleri saymakla bitmeyen Altın Ortopedik Klasik Yatak’ın pocked yay teknolojisi, anatomik bir uyku deneyimi sunuyor. Salteks Free Chemical elyaf dolgusu ise sağlığa zararlı hiçbir oluşumun uykunuza dahil olmasına izin vermiyor.

Sağlıklı bir uyku deneyimi en yakın İDAŞ mağazası veya idas.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

thirteen + three =