Ajinomoto, Bizim Mutfak markasıyla yine bir ilke imza atıyor. Kemik Suyuna Çorbalar Serisi ile mutfaklara pratiklik ve lezzet getiriyor. Ev yapımı tadında kolayca hazırlanan çorbalar içerdikleri protein, lif ve kolajen ile sofralara zahmetsiz, besleyici ve lezzetli alternatifler sunuyor.

Hazırlanması oldukça zahmetli ve zaman alan kemik suyu lezzeti,  “Kemik Suyuna Çorbalar Serisi” ile sofralara geliyor. Bizim Mutfak’ın koruyucu içermeyen Kemik Suyuna Çorbalar Serisi; Kemik Suyuna Mercimek, Kemik Suyuna Tarhana ve Kemik Suyuna Düğün gibi en çok sevilen ve tüketilen çorba çeşitlerinden oluşuyor.

Kemik Suyuna Çorbalar serisi, geleneksel kemik suyu lezzetine ek olarak içerdiği protein, lif ve kolajen sayesinde Bizim Mutfak’ın “Besleyici, Pratik Mutfak” marka vaadini bir kez daha hayata geçiriyor. Kemik suyu kaynatmak 12 saate varan süreler gerektiriyorken, yeni Kemik Suyuna Çorbalar serisi ile artık çorbalarda bu lezzete 15 dakikada ulaşabilmek mümkün.

Kemik Suyuna Çorbalar, mevsiminde toplanan sebze, bakliyat ve baharatların evde yapılan tarhana gibi kurutularak harmanlanmasıyla üretiliyor. Hava, ışık ve neme karşı koruyan 3 katlı ambalajıyla lezzetini ve özelliklerini uzun süre koruyan Kemik Suyuna Çorbalar, Ramazan’da iftar ve sahur sofralarına besleyici ve pratik alternatifler sunuyor.

Yorum Gönder

three × four =